Приватному підприємству «МАКСІМ» – 20 років!!!

передовиця_слайдерУже 20 років жителі Скадовська та району користуються послугами мережі аптек приватного підприємства «МАКСІМ». Засновник підприємства Максимов Сергій Володимирович у буремні 90-ті став у нашому місті першопрохідцем серед приватних підприємців у сфері роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами.

Бізнес розпочався з одного аптечного кіоска, розміщеного в орендованому приміщенні, і розрісся у цілу мережу аптечних закладів. Адміністрація завжди намагалася наблизити послуги свого підприємства до клієнтів, тому нині у Скадовську успішно працюють чотири аптеки. Також впевнено почувають себе жителі сіл Михайлівка, Новомиколаївка, Красне, Радгоспне та селища Лазурне: людям не треба щоразу, як хтось у сім’ї занедужає, їхати до райцентру по ліки.

Аптеки ПП «МАКСІМ» – це завжди широкий асортимент лікарських засобів та виробів медичного призначення, гнучкі ціни і кваліфікований індивідуальний підхід до кожного відвідувача, адже на підприємстві працюють 14 провізорів (працівники з вищою освітою) та 21 фармацевт.

«Увесь час намагаємося вдосконалювати свою роботу: приймаємо індивідуальні замовлення і виконуємо їх у найстисліші терміни, розширюємо перелік товарів для вагітних та новонароджених. Зараз працюємо над бізнес-проектом, який стане приємним подарунком для відвідувачів нашої аптечної мережі, тож слідкуйте за оголошеннями. На полицях наших аптек можна знайти понад чотири тисячі найменувань лікарських засобів, і головне – жодних підробок, бо працюємо тільки з  перевіреними роками постачальниками та вітчизняними виробниками», – розповідає директор підприємства В’ячеслав Володимирович Сервуля.

ПП «МАКСІМ» є активним платником пенсійних внесків, лідером у наданні перших робочих місць молодим спеціалістам (зараз шість молодих матусь знаходяться у декретній відпустці). Випускники навчальних закладів намагаються влаштуватися на роботу саме до ПП «МАКСІМ», бо знають, що вони, окрім офіційної та своєчасної заробітної плати, будуть мати повний соціальний пакет: дитячі, оздоровчі, лікарняні тощо. Уже багато років поспіль діти працівників підприємства та самі працівники відпочивають за пільговими путівками в оздоровчих закладах. Адміністрація підприємства намагається завжди надати допомогу малятам дитячих садочків та школярам міста і району: виділяються кошти на проведення ремонтних робіт, організацію різноманітних свят та змагань, надаються медикаменти першої невідкладної допомоги.

Роботу ПП «МАКСІМ» неодноразово відзначала почесними грамотами місцева влада, а за даними Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» приватне підприємство «МАКСІМ» у минулому 2013 році посіло 18-те почесне місце в Україні серед 2146 підприємств, що займаються роздрібною торгівлею фармацевтичними товарами.

Адміністрація підприємства вітає всіх своїх працівників з 20-річчям заснування підприємства і бажає нових трудових звершень, спрямованих на збереження здоров’я жителів Скадовщини, підкорення нових бізнесових висот та здійснення найзаповітніших мрій!

Також вітаємо всіх провізорів та фармацевтів району з професійним святом – Днем фармацевта. Особливі поздоровлення всім колишнім працівникам підприємства та ветеранам, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку – Любові Степанівні Жилюк, Галині Анатоліївні Костенко, Тамарі Іванівні Аношиній, Ользі Олександрівні Гриненко – бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у справах, родинного благополуччя, вірних друзів, нехай у ваших домівках та серцях панують добро, спокій та мир!*

З повагою, адміністрація ПП «МАКСІМ».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення