Річниця від народження Сергія Балтазаровича Скадовського

Скадовський_сайт2 березня минуло 153 роки від народження засновника нашого міста. У цей день міський голова Олександр Яковлєв разом із заступниками та членами апарату виконкому міської ради побували на кладовищі, де покоїться Сергій Балтазарович разом зі своєю дружиною Марією Олександрівною. До пам’ятника вдячні нащадки від імені всієї громади міста поклали квіти і схилили голови у шанобливому мовчанні.

Кажуть, бути людиною – це відчувати свою відповідальність. Але набагато важливіше відчувати себе будівничим життя. Сергієм Скадовським рухали насамперед спонукання, яких не побачиш очима. Він уявив собі місто, в якому буде зручно жити людям. А при бажанні та у великій праці можна змінити все – і своє життя, і життя навколишнього світу. Сергію Балтазаровичу вдалося надати звичайному узбережжю економічного, господарського та соціального значення. Адже тут виросли порт і місто, тут минули долі людей, котрі прийшли жити і працювати до нашого краю. І цим засновник міста вкотре підтвердив істину, що не треба дивитися, де людина народилася, серед кого жила, де вчилася і чого досягла. Ні, головне, за якими принципами вирішила вона прожити своє життя.

Нікому не дано повернутись у минуле, нікому не доведеться жити в майбутньому – сьогодення і є форма життя. Сергій Скадовський якраз і жив днем, котрий починається і завершується корисними справами. На жаль, доля відвела йому усього 55 років, але як багато він встиг зробити за своє коротке життя.

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення