Талановиті зірочки засяяли на сцені!

1У районному будинку культури 14 лютого відбувся звітний концерт Скадовської дитячої школи мистецтв. Через свої виступи талановиті вихованці школи передавали атмосферу пісні, танцю, занурюючи глядачів в особливий світ музики та хореографії. Кожен, презентуючи свій талант, захоплював глядачів у вир мистецьких почуттів. Оплески в залі не вщухали дві години, стільки ж і тривав концерт.

Відкрив цей чудовий захід зразковий хор старших класів «Пролісок» на чолі з диригентом М.К.Мавріді та концертмейстером М.С.Яресько. Своїми мелодійними голосами діти переносили всіх то у шевченківські часи, виконавши «Якби мені черевички», то до грайливої пісні в обробці К.Мяскова «Женчичок-бренчичок». А от хор молодших класів «Домісолька» впевнив у майбутньому, заспівавши пісню Катерини та Миколи Козинських «Майбутнє України». Юлія Гуменюк на акордеоні виконала захопливу композицію Романа Бажиліна «Вальс». Своїм талантом радували й юні вокалісти Аксінія Бабенко та Настя Тєгай. Для когось концерт став дебютним, а деякі артисти вже давно завоювали прихильність скадовчан. Так і оркестр народних інструментів «Садко» з диригентом І.В.Щеренко мав змогу підтвердити звання улюбленців скадовської публіки. Солістки ансамблю народного танцю «Вёселые ребята» через хореографічну композицію «Думи мої, думи» ніби переклали слова на мову рухів. Загалом концертна програма складалася з дев’ятнадцяти виступив.

Щороку учні школи виборюють першість на обласних фестивалях, конкурсах, олімпіадах. Їх надихають талановиті викладачі, лагідне Чорне море, любов до рідного міста, до Батьківщини. Учні Скадовської школи мистецтв вже брали участь у двох обласних конкурсах «Зимові візерунки» та «Херсонський первоцвіт». Були й нові перемоги, відбулося нагородження лауреатів обласного конкурсу «Каховка запрошує», який пройшов у місті Каховка з 21 по 24 лютого.

2На свято були запрошені почесні гості, а саме голова районної державної адміністрації А.О.Євстратов, голова районної ради О.Ф.Старенький та в.о. начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації В.З.Андрощук. Гості подякували юним артистам за сплеск позитивних емоцій, вчителям – за вкладання душі у своїх вихованців, працівникам районного будинку культури – за організацію концерту.

Закривали захід прославлений біг-бенд «Сурма» під керівництвом В.Ф.Білошапка та хореографічна композиція «Квітуча Україна».

А в холі РБК була проведена виставка художніх робіт, на якій презентували найкращі та найоригінальніші картини, дивовижні фігури, виконані у стилі паперового моделювання. Також були роботи з бісеру, та персональна виставка сестер Вікторії та Ірини Прокопових.

Ось так було підбито підсумок ще одного навчального року у Скадовській дитячій школі мистецтв. Ця зустріч безперечно залишила теплий відгук у серцях шанувальни-ків мистецтва і дала учасникам натхнення для нових звершень.

Ксенія Хомич.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення