Вас тут чекають, всім тут раді!

DSC_5558Два перших тижня на початку літа мають запам’ятатися малюкам нашого міста! Як і протягом двох попередніх років, на центральній площі знову почало жити своїм гамірним життям «Спортивне містечко для всієї сім’ї». За підтримки Скадовської міської ради організували захід «Батьківський комітет опіки закладами освіти» та молодіжна громадська організація «Перспектива плюс». Переважна кількість цих громадських активістів – віруючі християнської церкви «Алілуя». У Міжнародний день захисту дітей гостей та організаторів містечка привітали керівники району і міста .

Коли заходиш у широкі ворота цього містечка, складається враження, ніби потрапляєш до маленької спортивної країни. У ній не знають, що таке гроші! Тут можна користуватися спортивним інвентарем, кататися на гойдалках і розважатися на батутах.

Настрибавшись, можна напитися прохолодної води, а йдучи додому, взяти духовну літературу для власної бібліотеки. І за все це з вас не візьмуть жодної копійки. Навпаки, ще й подарують приязну посмішку і запросять у гості наступного дня.

У містечку весело, багатолюдно і гамірно – цим і відзначається будь-яке добре організоване свято. Люб’язні волонтери взяли всю ініціативу зустрічі маленьких гостей у свої руки. Старших згуртовують у команди для міні-футболу, гри у флорбол чи бадмінтон. Менших ведуть до батутів, на гойдалки, гірки чи у намет, де повно іграшок. А найбільш серйозним пропонують помірятися інтелектом у шахах чи шашках. Не видно жодної нудьгуючої не те що дитини – дорослого! Час від часу волонтери запрошують дітей до жартівливої фізичної зарядки, більш схожої на флешмоб.

DSC_0029Мета організаторів цього заходу – пропагування здорового способу життя, без паління, наркотиків, алкоголю та лихослів’я. Зрештою, не лише дітям – буквально всім відкрита дорога у це містечко, кожну молоду людину тут зустрінуть приязно і привітно. Саме залучення дітей, а особливо підлітків, до здорового способу життя є одним із найголовніших завдань і вимог нашого часу. Це добре розуміють активні громадяни нашого міста. Пастор християнської церкви «Алілуя» та одночасно керівник проекту Володимир Кухарчук послідовно і системно підтримує цю ідею.

Уже третє літо у свідомості молодих скадовчан гасло «Здорова родина – квітуча країна!» дає свої паростки. І це не просто слова.

На спортивному майданчику організатори вміло поєднали оздоровчі, виховні і моральні заходи простим методом залучення дітей і молоді до спорту. А ще древні висловлювалися, що у здоровому тілі й здоровий дух!

Адміністратор містечка Алла Кухарчук задоволена: містечко діє саме так, як і хотілося: «Ми всі знаємо, яка зараз напружена ситуація в Україні. Тому проведення такого вуличного свята особливо актуальне – волонтери служать людям, діляться любов’ю, усмішками і вірою. Ми звертаємо увагу людей на вічні цінності – це знижує напруженість у суспільстві, приносить гармонію у сімейні стосунки. А якщо буде щаслива сім’я, буде змінюватися і країна!»

DSC_0019А що ж самі малюки? Вони ще не вміють гарно висловлювати свої думки, проте на обличчі Зарини Іскри видно: вона насолоджується відпочинком. Маша Панова хоч більше часу провела на руках у тата з мамою, проте і їй не хочеться додому. З дідусем при-йшов на свято Лефтері Іордані, він перепробував розваги на усіх атракціонах. А от дорослі висловлюють свої враження майже однаковими словами: «Ми дуже вдячні організаторам цього заходу за те, що вони не пошкодували сил, часу і коштів, аби порадувати всіх нас. Бажаємо їм і далі дарувати насолоду і щастя дітям!».

Як же не відвідувати це містечко протягом двох тижнів?! Тут усіма своїми барвами грає лагідне літо, тут почуваєшся, наче на святковій планеті, де немає проблем і життєвих негараздів. І якщо колись таки здійсниться наша спільна мрія про те, що Скадовськ стане комфортним містом, з міцними та щасливими сім’ями, то слід знати: початок його був тут, у цьому містечку!

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення