Вірші, пісні та компліменти – на честь жінок чарівних!

IMG_2466_сайтIMG_2456_сайтБез перебільшення можна сказати, що жінки Скадовщини – найгарніші, найпрацелюбніші і найталановитіші. Кожна з них робить власний внесок у те, щоб наш край був щасливим і квітучим, щоб народжувалися діти, земля давала щедрий врожай, а на свята щоб у кожне серце приходила радість.

Підтвердженням цих слів став святковий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, який зібрав найпрекрасніших жінок нашого міста і району, представниць багатьох-багатьох професій – вчителів, лікарів, бухгалтерів, громадських діячів, працівниць культури, органів місцевого самоврядування, музейної, бібліотечної справи та інших, з-поміж них – чимало ветеранів праці. Свято відбулось у виставковій залі районного будинку культури.

Щойно на сцені з’явився неповторний тандем талановитих ведучих – начальника районного відділу культури, молоді та спорту Ольги Миронець та директора телестудії «Обрій» Олександра Коротіна, – як святкова зала ще більше сповнилася святковою інтригою. Вечір буде грандіозним! І справді, це свято за своїм стилем чимось можна порівняти із самою жінкою. Воно було таким же захоплюючим і водночас задушевним, витонченим і сповненим почуття гумору, а ще – яскравих сюрпризів, ніжності і любові.

IMG_2397_сайтГоловні мужі нашого району та міста, очільники влади, завітали на свято не просто, щоб сказати декілька теплих слів на адресу прекрасних жінок, а й щоб оспівати їхню красу, мудрість і любов у мистецькій формі. Голова районної державної адміністрації Віктор Турик та заступник голови районної ради 5 та 6 скликань Володимир Бейко читали вірші, міський голова Олександр Яковлєв заспівав під гітару. Несподівано для жінок розкрив нові грані свого таланту і фотохудожник Олексій Білоус, який теж виконав пісню на честь жінок. Зворушливим та креативним було привітання завідувача Скадовською амбулаторією ЦПМСД Володимира Топіхи. Потішив серця жінок своїм задушевним співом Віталій Посполіта.

IMG_2464_сайтБагато величних, ласкавих та милих слів було сказано про жінок Скадовщини і під келих шампанського. Ну а талановиті ведучі весь вечір створювали гарний настрій у залі. До речі, ініціатором свята у такому чарівному форматі і виступила Ольга Миронець! Її прекрасна ідея знайшла підтримку у голови райдержадміністрації Віктора Турика та колег «по цеху». Отже, започатковане свято, очевидно, стане ще однією прекрасною традицією в культурному житті нашого міста і району.

Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення