У кожній паляниці частка душі

IMG_489650 років – це багато. За цей час Україна пережила чимало суспільно-політичних змін, часи дефіциту та не одну економічну кризу. Ряд скадовських підприємств не змогли витримати всі ці негаразди й утвердитися в нових ринкових умовах. А от хлібокомбінат зміг. І не просто вижив, а домігся успіху, навіть став прикладом розвитку і нового підходу до економічної діяльності, орієнтованої на якість. І якби сьогодні його відвідав хтось із перших працівників, котрі починали тут трудову діяльність у далекому 1966 році, він був би всією душею гордий за рідне підприємство.

Хіба розкажеш чи перерахуєш усе, що було зроблено колективом підприємства споживчої кооперації «Хлібокомбінат Скадовського районного споживчого товариства» за півстоліття? Легше уявити гори випеченого хліба, булок, макаронів та кондитерських виробів! Добра слава підприємства здобувалася роками, і тепер колектив комбінату підійшов до свого славного ювілею, зберігши традиції, сумлінний підхід до роботи та відповідальність за її результат. А це є основоположними принципами діяльності сучасного підприємства, що йде в ногу з часом.

IMG_4790Думка мешканців та гостей нашого міста стосовно роботи хлібопекарів була і залишається одностайною: у Скадовську завжди виробляли хліб і кондитерські вироби високої якості, з повним усвідомленням відповідальності перед споживачами.

26 лютого у великій залі районного будинку культури зібралися дружною родиною тістороби, пекарі, інженери-технологи і комірники, водії-транспортувальники та бухгалтери, економісти, кадровики, слюсарі-ремонтники, електрики та охоронці, прибиральники виробничих приміщень… Одним словом – велика родина працівників підприємства споживчої кооперації «Хлібокомбінат Скадовського районного споживчого товариства». Відзначити ювілей прийшли усі, без чиєї участі на наших столах не з’явиться свіжий буханець хліба. Окремо хочеться сказати про те, що найпочесніші місця були відведені ветеранам праці підприємства. У фойє РБК працівники комбінату встановили стенд зі своїми виробами. Вони милували око глядачів не лише апетитним виглядом, а й вишуканим естетичним оформленням. Ще два фотостенди давали можливість ознайомитися з трудовим життям колективу майстрів випікання найнеобхіднішого продукту харчування.

Як ніколи не приїдається хліб, так і слова привітань, що прозвучали у цей ювілейний день, були сказані просто, щиро, від душі. Хіба не кожен з нас зберігає у пам’яті ті чарівні хвилини дитинства, коли ми приносили додому з магазину надкушені по краях буханці? Від своїх дитячих вражень до оцінки сучасної роботи комбінату тепло говорили і вітали колектив голова районної державної адміністрації Віктор Турик, голова районної ради Олег Старенький, заступник міського голови Анатолій Розумний. Чудові слова про своїх колег, про ветеранів пекарської справи знайшли голова обласного правління споживчих товариств Валерій Шахунов та голова правління Скадовської райспоживспілки Олександр Самойленко.

IMG_4825Директор підприємства Володимир Покотило запевнив присутніх, що хлібокомбінат постійно дбає про розширення асортименту продукції, підвищення її смакових якостей, разом з тим, тут не забувають і про технічне вдосконалення виробництва. Керівництво підприємства зробило ставку на конкурентну стратегію: продукція повинна бути різноманітною і задовольняти смаки різних груп покупців та відпочивальників. А їх запити з кожним роком стають все більш вимогливими – тож нехай кожен знайде для себе щось улюблене з продукції хлібокомбінату.

Керівник привітав співробітників та ветеранів, подякував їм за багаторічну сумлінну працю, зазначив, що сьогоднішній успіх був би неможливий без головної цінності підприємства – колективу високопрофесійних фахівців, котрі щодня чесно і з любов’ю виконують свої трудові обов’язки. Також Володимир Іванович зазначив, наскільки важливою є підтримка місцевого виробника з боку мережі торговельних підприємств та оздоровчих закладів нашого району. Тим паче, в недалекому майбутньому місцеві громади будуть функціонувати переважно за рахунок коштів, зароблених на місцях.

Вже кілька років поспіль серед кооперативних хлібопекарських підприємств України хлібокомбінат Скадовського РАЙСТ посідає перше місце з випуску макаронних виробів та друге місце з виробництва хліба та хлібобулочних виробів. Підприємство щорічно сплачує майже чотири мільйони гривень податків і зборів і відіграє вагому роль в економіці міста.

Цього дня на висоті були і майстри танцю та співу будинку культури. Вони подарували іменинникам калейдоскоп художніх номерів, а з ними і найсвітліші емоції та найтепліші побажання.

Є така давня українська приказка: не піч годує, а руки. І це правда, золоті руки майстрів скадовського хлібокомбінату щодня творять смачне та запашне диво, без якого неможливо жити.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення