Від сердець до сердець веде книга

DSC_0843От яка шкода, що на ювілейне свято з нагоди 80-річчя Центральної бібліотеки для дітей прийшли не всі любителі книги у нашому місті! Немає ж, напевно, у Скадовську людини, котра б у дитинстві не відвідувала цю книгозбірню. Тоді б гість бібліотеки неодмінно відшукав би і взяв у свої руки книгу з далекого минулого, яка ще пам’ятає дотик його дитячих рук.

Навколо літератури і книг завжди гуртується багато цікавих та освічених людей. Ось і на ювілейних урочистостях бібліотеки були представники місцевої влади та громадських організацій, школярі-читачі, працівники культури, зрештою, уся бібліотечна родина. Під оплески гостей до входу у бібліотеку була перерізана червона стрічка – і голова районної державної адміністрації Віктор Турик та голова районної ради Олег Старенький завели всередину вихованців дитячого садка «Казка».

DSC_0903Директор комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» Оксана Малашкова схвильовано розповіла про оновлення закладу, а бібліотекарі у кожній залі показали, наскільки комфортно і зручно тепер вибирати книгу, поринути у читання або вирушити у подорож ресурсами Інтернету. Сьогодні у цьому храмі книги є всі умови для того, щоб підростаючому поколінню дітей збагатитися знаннями, які виробило людство. А хранителем і джерелом усіх знань в усі часи була книга. Як би не пришвидшувався прогрес, які б нові форми носіїв інформації не з’являлися, все одно книга залишиться неперевершено зручним головним джерелом знань.

DSC_0883Тамара Чигринова, завідувач бібліотеки для дітей, запросила усіх до читальної зали. Тут перед учасниками свята виступили очільники району, скадовські майстри поетичного пера Леся Височанська та Лариса Ковалюк, письменник-краєзнавець Олег Лиховид. Усі вони висловили спільну думку про те, що життя, присвячене служінню книзі і залученню дітей до її багатства, є запорукою успішного майбутнього нашої держави.

Трохи іншими словами про це з вдячністю говорили начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Миронець, голова громадської ради при райдержадміністрації та районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» Ірина Бартчук, голова районної громадської організації «Жіночий центр «Відродження нації» Валентина Пономаренко. Усі разом переглянули історичну фотогалерею, в якій наче наяву постали скадовські бібліотекарі далекого минулого.

DSC_0864Також гості могли ознайомитися з досягненнями комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» за 2015 рік. Зі звітом виступила провідний методист бібліотечної справи Алла Чуп’як. Бібліотекарі прагнуть йти в ногу з часом, освоюють сучасні технології, впроваджують у бібліотечну діяльність інноваційні форми роботи. Адже сучасного читача зараз важко здивувати!

Повсякденне життя бібліотеки – це зустрічі з читачами, різні цікаві пізнавальні програми, захоплюючі заходи, конкурси дитячої творчості, клубні посиденьки. Це вже стало доброю традицією. Була того дня дотримана ще одна багаторічна традиція – спільне чаювання. І що ж можна було побажати хранителям книг під час цієї зворушливої церемонії? Ну, звичайно ж, здоров’я всім працівникам бібліотеки! А головне – активних та уважних читачів, бажаних гостей і чудових, талановитих авторів, на бібліотечних полицях – цікавої сучасної літератури. І нехай щасливий колообіг «письменник – книга – бібліотекар – читач» поглинає у свою чарівну стихію всіх скадовських дітей!

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення