З Першовереснем, скадовчани!

Цей день, не залежно від того, чи є в родині школярі, дарує кожному з нас святковий настрій і найтепліші емоції! 1 вересня на вулиці Скадовська з самого ранку «висипалися» урочисто вдягнені дітлахи. Хлопчики в елегантних костюмах темних кольорів, у білих сорочках – маленькі галантні чоловіки! Дівчатка – у пишних спідничках, на голівках – білосніжні банти, у рученятах – свіжі квіти для улюбленої вчительки… Ну як тут не згадати і свої шкільні роки, дивлячись на цих гарних учнів?! За період навчання всього буває – і надскладні задачі, і хвилюючі контрольні, і правила, які чомусь так важко запам’ятовуються… Але 1 вересня – це день, коли до школи радо поспішають усі – і діти, й дорослі. Це свято всенародного масштабу!

Перший дзвоник в Академічній гімназії дали Кіра Павленко, Артем Лебедєв (ліворуч) і Поліна Головатенко та Артем Білий.

Перший дзвоник в Академічній гімназії дали Кіра Павленко, Артем Лебедєв (ліворуч) і Поліна Головатенко та Артем Білий.

Ось і в Опорному закладі – Скадовському навчально-виховному комплексі «Академічна гімназія» День знань став яскравим, по-родинному теплим і трепетним святом, яке об’єднало людей багатьох поколінь. Поряд з гімназистами на святковому подвір’ї зібралися щасливі батьки, дідусі та бабусі, цілі династії, для яких «Перша школа», а нині гімназія – це рідна альма-матер, яка відкрила і продовжує зараз відкривати неосяжний Всесвіт науки.
Тепло і щиро привітала велику гімназійну родину з Днем знань директор ОЗ – СНВК «Академічна гімназія» заслужений вчитель України Ганна Соценко. Вона висловила впевненість, що 1 вересня стане приємним і позитивним початком складного і сповненого напруженої праці нового навчального року. Адже Академічна гімназія у числі ста кращих шкіл України розпочинає впроваджувати пілотний проект з нового Державного стандарту початкової освіти.

DSC_1372_сайт

– 1 В та 1 Г – це класи нової української школи, 1 А та 1 Б – це класи «Інтелект України». Я впевнена, що наші першокласники будуть гідно продовжувати традиції «Першої у місті», тож бажаю вам успішного старту, нат-хнення і нових відкриттів! – зауважила Ганна Олександрівна. – Щирі вітання й нашим одинадцятикласникам. Сьогодні ви відкриваєте свій інтелектуальний фронт, який визначить ваше власне майбутнє! Нехай цей рік буде насиченим, сповненим живого спіл-кування з перлинами людської думки. Нехай попереду на вас чекають тільки великі успіхи!

DSC_1503_сайт

До речі, 2017-2018 навчальний рік Академічна гімназія розпочинає з гарним великим багажем здобутків, вкотре довівши, що учні та педагоги цього закладу у спільній праці вміють досягати мети і впевнено крокувати до освітянських перемог. Так, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання ОЗ – СНВК «Академічна гімназія» має най-кращі результати у загальному рейтингу шкіл району.

Серед учнів Академічної гімназії за результатами минулого навчального року чимало переможців ІІІ, обласного, етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. Цих дітей під час урочистої лінійки відзначив голова районної державної адміністрації Віктор Турик, вручивши їм дипломи переможців.

– Шановні скадовчани! Гості, батьки та учні! Вітаю вас з цим величним святом – святом батьків, педагогічного колективу та всього українського народу, з Днем знань! Сподіваюсь, що цей день дасть усім нам старт на покращення знань наших майбутніх поколінь, на покращення життя нашої країни! – зазначив Віктор Турик.
Хвилюючим моментом святкової лінійки стало нагородження випускника «Першої школи». Віктор Турик виконав почесну місію і під теплі оплески маленьких і дорослих скадовчан великої гімназійної родини вручив волонтеру Миколі Литвиненку державну нагороду України – відзнаку Президента України Петра Порошенка «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Передовиця_сайт

Подякувавши за нагороду, Микола Литвиненко звернувся до юних гімназистів. Він наголосив, що кожен з них уособлює державу, і від того, як сьогодні вони навчатимуться у школі, залежить майбутнє України:

– Поки у вас є час, накопичуйте знання, навчайтеся! Розбудовуйте державу, в якій ви народилися! – зауважив Микола Литвиненко.
Апофеозом свята в Акаде-мічній гімназії стало символічне запалення Вогню знань. Цю місію було доручено родині міського голови Олександра Яковлєва, син якого 1 вересня став першокласником Академічної гімназії.

Перший дзвоник покликав на навчання 769 уч-нів Опорного закладу – СНВК «Академічна гімназія», 118 учнів – Антонівської філії та 164 – Приморської філії. Так, попереду у них насичений навчальний рік… Але, зважаючи на той величезний досвід, який мають їхні педагоги, велику любов у серцях вчителів до своєї праці та до дітей, зважаючи на надійну підтримку батьків, друзів і партнерів закладу, не має сумнівів, що цей рік для Акаде-мічної гімназії буде сповнений нових яскравих перемог і цікавих відкриттів у світі знань!

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення