Люди, котрі не бояться відстаней

сайт320 серпня вранці з Херсона до нашого міста вирушили учасники веломарафону «100 на море». Понад 160 велосипедистів присвятили цю акцію 25-й річниці Незалежності України. Причому, серед учасників пробігу до моря були як професійні спортсмени, так і любителі велоподорожей.

Вже опівдні, на березі моря в районі вулиці Покровської, скадовчани приготувалися до зустрічі гостей, які прибудуть до нашого міста найбільш екологічним видом транспорту. Поспілкуватися з ними прийшли міський голова Олександр Яковлєв, директор районного будинку культури Анатолій Волошин та, зрештою, всі, хто не проходить байдуже повз цікаві події.сайт1

І ось гості на фініші! Першим ступив на морський берег херсонець Андрій – він подолав стокілометрову відстань за дві години 56 хвилин! А згодом невеличкими групами і поодинці почали прибувати решта учасників марафону. Мабуть, всі скадовчани по-доброму заздрили у цей день учасникам велосипедного пробігу. Адже ті нагадували велику і дружну рідню. Від їх стомленого вигляду так і віяло вітрами далеких подорожей, всі вони мали якусь невловиму відмінність від простих пляжників. Це люди, котрі не бояться відстаней.

Тим часом, переможець велопробігу Андрій вже прямував до моря разом з дружиною і двома дітьми (на фото)– вони, виявляється, обігнали тата на автівці. А от іншому спортсмену – Сергію – пощастило не дуже: мало того, що він упав на дистанції, та ще й вийшов з ладу його «залізний кінь».

сайт2сайт5Дивувала різниця у віці велотуристів. 62-річний Олександр з Южноукраїнська подолав сто кілометрів за три години 40 хвилин і на питання, як себе почуває, відповів: «Чудово!». А от 54-й турист Дмитро на пляжному піску не втримав рівноваги і допустив прикре падіння. Втім, він лише трохи подряпав коліно і тут же був оточений турботою медсестри. Найбільшою увагою, звичайно ж, користувалися дівчата-велосипедистки. Марина та Алла з Херсона після фінішу виглядали зовсім не стомленими і навіть не забули зазирнути у дзеркальця.

Під час спілкування виявилося, що участь у цьому марафоні міг взяти будь-хто, варто лиш було зайти на сайт велофоруму Херсона й ознайомитися з оголошенням. Поїздка до моря всім учасникам дуже сподобалася, і вони, не гаючи часу, скинули зайвий одяг та побігли купатися в морі.
Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення