Андрій Ткачук чекає нашої допомоги

DIGITAL CAMERAВідважні, мужні захисники Вітчизни сьогодні стоять на варті спокою і миру нашої держави. Часто це дуже молоді хлопці та чоловіки, які не шкодують ані сил, ані здоров’я заради безхмарного майбутнього України. Доля випробовує кожного з них: у боях, під час несення військової служби, при виконанні бойових завдань… Але як прикро, коли молоде життя опиняється під загрозою через несподівану важку хворобу.
Сьогодні наша допомога терміново потрібна 28-річному Андрію Ткачуку, солдату військової частини А 2845 Повітряних сил ЗСУ, що базується в Скадовську.
Андрій Ткачук упродовж 8 років мужньо охороняв рідне небо, а тепер складний діагноз прикував його до лікарняного ліжка. У хлопця відмовляють обидві нирки, а подальша життєдіяльність залежить від програмного гемодіалізу (хронічна хвороба нирок V ступеня). Ще з середини січня Андрій перебуває на стаціонарному лікуванні в клініці урології та нефрології Військово-медичного клінічного Центру Південного регіону (м.Одеса).
З проханням відгукнутися і допомогти підняти на ноги Андрія до редакції прийшла його мама Лідія Іванівна. Вона розповіла, що військова служба Андрія почалась у Криму, де він з честю виконував свій почесний обов’язок. Після демобілізації повернувся додому, а згодом написав рапорт з проханням прийняти його на контрактну службу у місцеву військову частину. Знову почалася військова служба, відзначена за старанність різними почесними нагородами.сайт_реквизити
І раптом сталося непередбачуване: минулої осені хлопцеві стало погано. У поставлений діагноз важко було повірити. Адже він – справжній чоловік, який обрав справжню чоловічу професію і мріяв присвятити життя служінню Україні. Він і донині вірить і сподівається одужати і неодмінно повернутися у військовий стрій.
Аби врятувати Андрія, потрібні дуже великі кошти. Не залишаймося байдужими, підтримаймо нашого земляка конкретними справами! Кожна перерахована гривня стане запорукою повернення солдата до життя!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення