Королеву осені обрано!

королева

Анастасія Артемчук – королева осені.

На всіх, хто минулої п’ятниці завітав до районного будинку культури, чекало незабутнє свято краси, витонченості та грації. 8 скадовських старшокласниць – Ольга Селєхова, Катерина Кручкова, Альона Богданова, Анастасія Коваленко, Анна Рудь, Ірина Колеснік та Анастасія Артемчук – представляли школи міста і змагалися за звання «Королева осені-2013».

Захід відбувся за підтримки міського голови Олександра Гавриша, а над мейк-апом та зачісками скадовських красунь працювали майстри кращих салонів краси нашого міста. Вже з першого конкурсу «Візитка» стало зрозуміло, що обрати найпрекраснішу з дівчат буде зовсім нелегко, адже тут зібралися напрочуд вродливі, розумні та креативні учасниці. У суддівській колегії самі чоловіки (адже саме вони неперевершені знавці жіночої краси): голова журі – перший заступник міського голови Олег Сокольчук, а також керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Чуприненко, радник голови районної ради Сергій Зеленюк, керівник народного ансамблю спортивного бального танцю «Каравела» Володимир Шаронов, методист навчальних дисциплін районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Глазунов та соліст вокальної студії РБК Іван Дібров.

Осінні красуні разом.

Осінні красуні разом.

Учасниці вразили не лише красою, а й розмаїттям талантів: декламували вірші, співали, читали власну поезію, малювали. Нікого не залишили байдужими фруктово-овочеві композиції, створені дівчатами власноруч, а за авангардні сукні в осінньому стилі вони отримали справжній шквал овацій від глядачів. Дефіле у вечірніх сукнях теж стало прекрасним завершальним етапом конкурсу. У кожної учасниці була серйозна група підтримки, адже на захід завітало чимало школярів, для яких, до речі, цим святом розпочалися довгоочікувані осінні канікули. А для гостей була цікава вікторина з приємними призами.

І от, нарешті, кульмінація вечора. Після підрахунку балів журі оголошує ім’я переможниці. Володаркою титулу «Королева осені-2013» стала учениця Скадовської гімназії, 11-класниця Анастасія Артемчук. Вона, як справжня королева, приміряла на себе пишну корону, що сяяла осінніми барвами. Проте інші учасниці теж не залишилися без нагород, кожна отримала звання («Чарівність», «Креативність», «Ніжність» тощо) і подарунки від організаторів та спонсорів.
Естетичне задоволення і чудовий настрій цього вечора були гарантовані усім. А дівчата відчули себе, як мінімум, на конкурсі «Міс Україна» – настільки майстерно та вишукано колектив районного будинку культури організував розважальну шоу-програму. Святкову атмосферу присутнім створили артисти РБК та Центру дитячої та юнацької творчості.

І хоча свято осені завершилося, це тільки початок. Конкурси краси стануть чудовою традицією, адже Скадовщина – край гарних та обдарованих дівчат.

Олександра Воротинцева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення