Квіти і вдячність визволителям

img_7429Урочистий захід, що відбувся 2 листопада в актовій залі Скадовської дитячої школи мистецтв, був присвячений 73-й річниці дня визволення нашого міста від німецької окупації. Відзначити цю історичну для скадовчан дату прийшли представники місцевої влади, громадських організацій, працівники державних установ, ветерани праці та педагоги зі своїми вихованцями.

img_7425Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, котрі з боями пройшли всю Україну і звільнили її від фашистів. Віддаючи данину їх подвигу, заступник голови райдержадміністрації Надія Сєркова, краєзнавець-історик Олег Лиховид, працівник краєзнавчого музею Лілія Перкевич зробили історичний екскурс у листопадові дні пам’ятного 1943 року. Вихованці та викладачі школи мистецтв подарували музичні твори, які своїм скорботним і, разом з тим, життєстверджуючим звучанням пробудили у душах учасників заходу відчуття особистої причетності до історичного минулого нашого міста. Адже нинішні його мешканці своєю працею і діяльністю продовжують розвивати Скадовськ і зберігають сторінки минулого у музеї, шкільних класах, родинах і своїх серцях.

На завершення заходу голова районної ради Олег Старенький, міський голова Олександр Яковлєв та заступник голови райдержадміністрації Надія Сєркова поклали квіти до підніжжя пам’ятника скадовчанам, котрі не повернулися з фронтів Другої світової війни. Були покладені квіти і біля пам’ятних споруд воїнам-визволителям та льотчикам Скадовської авіагрупи.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення