Мова футболу зрозуміла всім

День 26 жовтня був подвійно пам’ятним для ветеранів скадовського футболу. Віддавши свої голоси на виборах, вони поспішили до спортивної зали на традиційні змагання, присвячені світлій пам’яті тренерів Геннадія Пояркова, Віктора Єфімова та Володимира Якименка. Організаторами заходу були їх сини Борис Поярков, Володимир та Олексій Якименки.

І ось м’яч на полі. У молодості часто жартували: хороший футболіст повинен одночасно бачити м’яч, десятьох своїх партнерів, одинадцятеро супротивників і свою дівчину на трибуні для глядачів. Немало років збігло, та ветерани досі дивують швидкою реакцією і жагою до перемоги. На полі зустрілися команди ПП «Браво-Люкс», ПП «Корсар», села Новомиколаївка та дитячо-юнацької спортивної школи.

Футбол – це гра, яка не знає пауз і не терпить зупинок! Тому зустріч команд пройшла динамічно, напружено і цікаво. Правду сказано: не існує великих талантів без великої волі. Якщо талант футболіста – це розвинені природні фізичні дані, то тверда воля спортсмена-ветерана є вмінням щохвилини здобувати перемогу над своїм віком, перешкодами та усілякими труднощами. Справжні футболісти вміють повертати поразку на успіх.

Гравці завершили зустріч з таким результатом: перше місце виборола команда ПП «Браво-Люкс», друге – ветерани з Новомиколаївки, третє – спортсмени з ДЮСШ і четверте місце дісталося футболістам ПП «Корсар».

Цей турнір залишиться у спогадах учасників ще й тому, що кожен міг отримати книгу скадовського дослідника історії спорту Анатолія Поправки «Історія футболу Скадовщини». Із сторінок цього, вже четвертого, видання можна дізнатися про те, як футбол підкорив мешканців нашого міста і району та міцно увійшов у їх життя.
Є такий вислів: над імперією футболу ніколи не заходить сонце. Воно сяє над стадіонами усіх континентів, а мова футболу зрозуміла всьому світові.
А тому ветерани скадовського футболу горді тим, що і вони зробили свій вагомий внесок у спортивну історію міста.

Ігор  КРАВЧЕНКО.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення