На часі – профілактика грипу

67942456256Скадовське міжрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області проводить систематичний моніторинг захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в районі. Так, за жовтень зареєстровано 575 випадків захворювання на ГРВІ. Це у 14 разів більше ніж у вересні (41 випадок).

Профілактика грипу та ГРВІ – це здоровий спосіб життя. Проте, найбільш надійним засобом захисту, за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, є щорічне проведення щеплень протигрипозними вакцинами.

На території України зареєстровано такі вакцини для профілактики грипу із оновленим штамовим складом епідемічного сезону 2013-2014 років: ВАКСИГРИП (виробник Франція), ФЛЮАРИКС (виробник Німеччина), ІНФЛУВАК (виробник Нідерланди). Вакцини безпечні, практично не мають протипоказань. Ефективність їх складає 95-98%.

Багаторічне вивчення епідеміологічної ефективності проведених щеплень підтверджує доцільність цього засобу профілактики. Придбати вакцини для профілактики грипу можна в аптеках району після попереднього замовлення.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення