Наблизимо перемогу разом!

тавр садочок1_САЙТНезвичайний гість у перші весняні дні завітав до Таврійського дитячого садка – це односелець, а нині воїн АТО, Сергій Дудка. Він прийшов у відпустку всього на 10 днів. І як не побачитися з вихователями, з рідним садочком, де пройшли роки дитинства?!

Це було справжнє свято, на яке запросили працівників будинку культури, сільської ради та інспектора ВУС. За чашечкою чаю пройшла тепла бесіда з героєм. Хто б міг подумати, що не лише дорослі українці, але й підростаюче покоління з недитячим розумінням віднесеться до нинішніх подій в країні?! Вони ще такі маленькі, а вже справжні патріоти.

тавр садочок2_сайтГотуючись до зустрічі із захисником Вітчизни, діти одразу взялися до роботи. А довгоочікуваного дня вони презентували герою свої малюнки, об’єднані спільним гаслом: «Ми – проти війни!». Також передали воїнам АТО браслети-обереги на руку, сплетені з синьо-жовтих стрічок. Ці дитячі поробки підніматимуть бойовий дух воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Сільський голова Тетяна Степанівна Галянтова подарувала Сергію Костянтиновичу подарунок, який грітиме серце навіть, коли він тавр садочок4_сайтбуде далеко від дому.
Таврійська громада щиро вірить, що тільки спільними зусиллями буде здобута перемога, і бажає усім мужнім українським воїнам-героям якнайшвидше повернутися додому.

– Усім серцем, усією душею ми з вами! Наблизимо перемогу разом! – сказали Сергію односельці на прощання і попросили передати ці слова його бойовим товаришам, з якими воїн зустрінеться вже незабаром.

Вікторія Золотаревська.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення