Нас побачить вся Україна

Можливості сучасного телебачення дозволяють нам переглядати десятки і сотні телевізійних каналів. Ко-жен телеканал має своє творче обличчя, на кожному вироблено власний стиль і концепцію спілкування з телеглядачами.

1+1І все ж, серед усіх вирізняється телеканал 1+1, який за популярністю цілком заслуговує на звання лідера. Його новини подаються динамічно і переконливо, телепередачі цікаві, ведучі та журналісти дуже відомі. Тому приємно було почути, що у наше місто приїхала знімальна група з 1+1.

А ще приємніше стало від нагоди познайомитися з колегами.

У групі всього двоє чоловік – тележурналіст Леся Бакалець та оператор зйомки Олексій Осика. Чим же зацікавив Скадовськ столичних журналістів?

На прохання нашого кореспондента Леся розповіла, що поставила перед собою мету показати телеглядачам України можливості нашого міста щодо надання курортних послуг відпочивальникам. Анексія Криму сусідньою державою поставила перед громадянами, котрі звикли до відпочинку на Кримському півострові, непросте питання: де відпочивати тепер? Далеко не всі вони знають, що скадовське узбережжя за природно-кліматичними умовами є найбільш наближеним до кримського клімату. Ось чому фахівці телеканалу вирішили створити телепередачу про умови відпочинку у Скадовську, на Арабатській Стрілці та на Тендрівській косі.

З усього було видно, що у знімальної групи буде багато роботи. Вони почали зйомку від Парку розваг і планують завершити її на острові Джарилгач. А нам залишається подякувати тележурналістам за увагу до нашого краю. Нехай нас побачить вся Україна і завітає до Скадовська у гості!

Юрій Бондарєв. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення