Не проходьте повз нас – візьміть книгу на пляж!

DSC_1151Ми вже давно потрапили у добровільний полон: усе більше людей проводять час у мережі всесвітньої павутини. Та й телебачення іноді видається значно привабливішим, аніж книга. Але в кого повернеться язик сказати, що Інтернет є джерелом духовності? А чи можна стверджувати, що телебачення – це світ прекрасних почуттів? Ні і ще раз ні. А от про книгу все це сказати можна, і вона заслуговує найкращих епітетів.

Книга – це вірний друг, котрий завжди з тобою, у будь-яких умовах, у всі часи.

Саме цю думку прагнуть прищепити мешканцям і гостям нашого міста працівники Скадовської централізованої бібліотечної системи. А для втілення своєї ідеї у життя вони обрали дуже оригінальну і доступну потенційним читачам форму.DSC_1159 Оскільки ми живемо у приморському місті, то, звісно, що наш основний «модний бренд» мав би відображати морську тематику. Так і зробили всі чарівні працівниці бібліотечної мережі! Вони одягли смугасті тільники і навіть моряцькі безкозирки – отак і сформувалася брава та весела команда, екіпаж корабля, що несеться під вітрилами знань до нових, незвіданих берегів. Адже кожна непрочитана нами книга – це невідкритий світ.

У затінку центральної алеї фахівці бібліотечної справи розмістили стенди з книгами. Кожен, хто прямує набиратися засмаги на пляжі, може вільно обрати собі видання до вподоби. А потім, повертаючись додому, повернути книгу привітним «морячкам». DSC_1156А якщо забудуть повернути? Нічого непоправного не станеться, адже всі ці книги взяті з так званого «рухомого фонду». Іншими словами, це книги, подаровані мешканцями міста центральній бібліотеці. Як-то кажуть: люди дали, люди і взяли…

На жаль, цього літа пляжі нашого міста не такі багатолюдні, як у минулі роки. Тому й читачів менше. Але це ніскільки не засмучує організаторів акції «Відкритий простір», що означає – книга вийшла на свіже повітря, наблизилася до людей. Бо ба-жаючі почитати завжди є.

Ця акція проводиться у нашому місті вже втретє. Без сумніву, завдяки їй, завдяки творчому підходу скадовських бібліотекарів до своєї професійної справи, у художнього слова з’явилися нові шанувальники.

Юрій Бондарєв. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення