Ногу затягнуло до комбайна

комбайн_сайт29 липня, о 21:00, на пульт Служби порятунку «101» м. Скадовськ зателефонували із села Новомиколаївка і попросили надати допомогу у діставанні чоловіка, ногу якого затягнуло у конструкцію комбайна.

Хоча до населеного пункту була відстань 20 км, рятувальники досить швидко прибули на місце події.

З’ясувалося, що двоє комбайнерів здійснювали технічний огляд комбайну Дон-1500, готуючись до ранкового виходу в поле. Один з чоловіків, 1982 року народження, оступився, і його ногу миттєво затягнуло шнековим механізмом. На крик товариша зреагував коллега й одразу відімкнув мотор. Спершу селяни викликали реанімаційний автомобіль із Скадовська. Проте лікарі самі дістати постраждалого не могли і вже тоді звернулися до рятувальників.

Майже дві години тривала ця «ювелірна» і дуже складна робота. Адже ногу чоловіка затягнуло по коліно. Бійці 4-го караулу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини за допомогою бензорізу, гідравлічних ножиців та іншого спецінструменту, сантиметр за сантиметром, звільняли постраждалого від металевих конструкцій. Одночасно лікарі, які знаходилися поряд, вводили чоловікові знеболююче.

Після завершення рятувальної операції постраждалого було доставлено до реанімації Скадовської центральної районної лікарні у важкому стані. Родичі постраждалого та односельці щиро подякували скадовським рятувальникам Антону Галаку, Костянтину Толмачову та Сергію Філіпенку за витримку та професіоналізм.

За інформацією Скадовського РС ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення