Останній дзвоник кличе в майбуття

DSC_1574_сайтНаприкінці травня у чарівному вінку переплітається буйноцвіття весни і дні сонячного літа. У цей час настає найжаданіша подія для школярів – свято останнього дзвоника. Воно пройшло у всіх 24 загальноосвітніх навчальних закладах нашого району і зібрало на урочисту лінійку 4515 учнів. Сріблясті переливи дзвінка сповістили
школярам, що нарешті настала безтурботна пора літніх канікул. Засмучені лише 263 одинадцятикласники, адже для них дзвоник пролунав дійсно востаннє.

DSC_1579_сайтКореспондент «Чорноморця» зустрів цьогорічне свято останнього дзвоника у Михайлівській загальноосвітній школі. Її заквітчане подвір’я з самого ранку сповнилось яскравими усмішками дітвори, урочистим настроєм і водночас прихованим смутком випускників, приємним трепетом батьків і вчителів.
«Дякуємо тобі, рідна школо!» – під таким гаслом проходило шкільне свято, на якому всім колективом проводжали у вир дорослого життя 14 одинадцятикласників. Під час напутнього слова директору Михайлівської загальноосвітньої школи Тетяні Василівні Загуменній важко було стримати сльози зворушення.

– Дорогі наші випускники! Нехай дорога, яку ви обрали, приведе вас до успіху. А досягнувши успіху, не забувайте ділитися ним зі своїми близькими і нами, педагогами, – закликала Тетяна Василівна.

Розділити свято з великою родиною Михайлівської школи приїхали помічник народного депутата України Федора Негоя Вадим Закусило та шефи школи – представники редакції районної газети «Чорноморець». Вадим Закусило передав присутнім привітання народного депутата. У ньому звучало побажання учням добре відпочити за канікули і набратися сил для нового навчального року. Окремі слова линули на адресу випускників, попереду в яких самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї.

DSC_1664_сайт– Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане незалежна Україна! – зауважив Вадим Закусило одинадцятикласникам.

Школа отримала від народного депутата Федора Негоя подарунок – сучасний принтер, а від редакції «Чорноморця» – три футбольні м’ячі.

Схвилював випускників виступ першої вчительки Світлани Михальченко. Юнаки ще якось намагалися приховати свої емоції, а от дівчата дуже розчулились.

– Віримо, що ви вступаєте на самостійний шлях гідно. Нехай сьогодні кожен, хто покидає рідну школу, назавжди запам’ятає її привітною і відкритою. Нехай голоси улюблених вчителів залишаться у вашій пам’яті, а шкільні уроки згадуються із задоволенням і приємним почуттям. Бажаємо вам щасливої долі, здійснення мрій, натхнення та наполегливості, – з цими словами члени батьківського комітету Ганна Гнатишина та Микола Болтенков вручили випускному класу пишний коровай.

DSC_1634_сайтА в цей час на святкову лінійку прийшли дев’ятнадцять малюків, майбутніх першокласників. Їх тепло привітали і діти, й дорослі.

Ось так, на перехресті доріг, коли одні лише починають шкільне життя, а інші вже розпрощалися з ним, пройшло це прекрасне свято у Михайлівській загальноосвітній школі – свято дружби і вірності, краси і юності. Наостанок випускники випустили у небо сині і жовті повітряні кулі. Вони злетіли у вись і розтанули у блакитному небі так само, як розтанули у часі дитячі роки. Скільки б часу не пройшло, а цей день залишиться в серці добрим і світлим спогадом.

Розлилася жайворонковим співом зворушлива мелодія прощального дзвінка. Тож нехай, дорогі випускники, висока мета зіркою світить вам, хай кличуть вас дороги ясні та широкі.

Юрій Бондарєв. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення