Шана землеробам Скадовського краю

IMG_917617 листопада наша громада разом з усією країною відзначала День працівників сільського господарства. Для Скадовського району це свято особливе, адже наш край здавна був житницею, а про місцеві врожаї, надої та приплоди слава ширилася на весь колишній Радянський Союз. Часи змінилися, спливли роки, а невтомна праця сільгоспвиробників незмінно приносить жителям району добробут. Матінка-земля, відчуваючи любов і дбайливі руки трударів, повертає їм недоспані ночі сторицею – колосяться жита, хвилюються зерном поля, достигають зігріті південним сонцем найсмачніші скадовські овочі та фрукти… І все це – під їхнім пильним оком, твердою рукою та непохитною вірою у те, що, як би там не було, наступного року знову вродить.

З безмежною вдячністю за те, що засівають, вирощують, доглядають та реалізовують за доступними цінами корисну продукцію своїм землякам, героїв свята вітали у стінах районного будинку культури. Для всіх гостей у холі РБК – пишна виставка виробів прикладного мистецтва, виготовлених від щирого серця підростаючим поколінням. Вихованці міських садочків, шкіл та Центру дитячої та юнацької творчості захопили численних глядачів своїми чудовими композиціями, зробленими з усього, чим щедро наділила нас природа. А чого було варте смачне пригощання, гостинно піднесене громадами Антонівської, Володимирівської та Птахівської сільрад! Усюди відчувалася рука справжніх господарів своєї землі. Власні технологічні досягнення продемонстрували і працівники ДП ДГ «Інституту рису» , які в постійному пошуку шляхів до нових прогресивних звершень із кожним роком удосконалюють вміння збирати багаті врожаї.

IMG_9171Ну і, звичайно, феєрична концертна програма. Адже без співу й танцю на Скадовщині не проходить жодне свято, тим паче, коли свій «червоний день календаря» відзначають сільгосптоваровиробники. Для них – зорепад нагород, грамот та подяк від очільників міста і району – голови районної державної адміністрації Андрія Євстратова, голови районної ради Олега Старенького, міського голови Олександра Гавриша, теплі слова вдячності за інколи непосильну та невдячну працю, за всі тяготи та розчарування, які вони переживають, але не опускають рук і далі розвивають наш аграрний сектор. Не забули і про ветеранів сільськогосподарської праці, які своїм титанічним трудом піднімали землеробство і тваринництво району.

Пісні та вірші, захоплюючі хореографічні номери – усе цього вечора було для того, щоб вони, працівники аграрної ниви, відчули, що їхні праця не марна, їх цінують, ними пишаються та покладають на них великі сподівання. Ми ж у свою чергу побажаємо трударям з роси і води. Нехай у ваших оселях завжди панує злагода і благополуччя, адже ваша праця безцінна.

Олександра Воротинцева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення