Шановна редакціє газети «Чорноморець»!

Звертаються до вас колеги-бібліотекарі Фаїна Олександрівна Комарова, бібліотекар Лазурненської ЗОШ, та Любов Іванівна Соценко, бібліотекар селищної бібліотеки смт Лазурне. Хочемо від імені учнів 8-9 класів закладу, а також себе особисто, висловити вдячність Скадовському краєзнавчому музею, на чолі з Любов’ю Юріївною Смірновою, а також Лілії Миколаївні Перкевич (екскурсоводу), Евгенії Іванівні Степановій (зберігачу фонду закладу), які провели для нас безкоштовні відвідини.

У Лазурненській школі на честь Всеукраїнського уроку читання було проведено комплекс заходів «Калейдоскоп відкритих дверей», і в тому числі заплановано екскурсію-подорож до музею «Моя країна – мій рідний дім».

Тісна співпраця заступника Лазурненського селищного голови Ярослава Станіславовича Гліви, працівників музею та бібліотекарів допомогла учням школи відкрити небачені обрії флори та фауни Херсонщини, доторкнутися до сторінок історії свого краю, таємниць природи, ознайомитися з творчістю заслужених митців Батьківщини, з картинами художників Скадовщини, з життям та творчістю засновника нашого міста – Сергія Балтазаровича Скадовського.

Особливо дітям запам’яталася розповідь про перших поселенців Скадовського району, реліквії, які надійшли до нас із життя скіфів та сарматів. А як вразила дітей зала, присвячена історії трьох війн: Першої світової, громадянської та Великої Вітчизняної війни.

З цікавістю учні розглядали предмети побуту людей у післявоєнні роки, роки соціалізації.

Ми, учні Лазурненської ЗОШ та бібліотекарі закладу і селища, сподіваємося, що ця прекрасна зустріч була першою і не останньою!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення