Щасливе свято у Країні дитинства

DSC_0220Якщо запитати в українських дітлахів, яке місто для них найулюбленіше, де, на їхню думку, найбільше сонця і тепла, де найкраще море, вони неодмінно скажуть, що це Скадовськ! Країна дитинства щоліта гостинно приймає десятки тисяч дітей. І повертаються вони від нас додому більш щасливими, здоровими та усміхненими. Символічно, що у перший літній день центральну набережну заповнило багато-багато дітей – на них чекало таке грандіозне свято, що навіть дорослий цієї миті побажав би повернутися у дитинство!

Біля Парку розваг, на тлі яскравих атракціонів, усі разом святкували 1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це було справжнє свято талантів – одні малюки співа-ли, інші танцювали. Кумедні клоуни, які стали ведучими концерту, проводили багато конкурсів. А дорослі не лише організували цей святковий день, а й прийшли особисто привітати малечу з Днем захисту дітей. Мер міста Олександр Гавриш, голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв, радник голови районної ради Сергій Зеленюк поздоровили діток з приходом літа, канікул і з початком відпочинку та оздоровлення у справжній Країні дитинства. Адже серед винуватців свята було чимало відпочивальників із таборів.

DSC_0331А от на скадовських школярів, на кращих з кращих, чекав цілий калейдоскоп нагород – їм вручали грамоти, подяки, подарунки від місцевої влади за досягнення у творчості, спорті та інших захопленнях. На все узбережжя від радощів заверещали дітлахи, коли міський голова Олександр Гавриш оголосив, що протягом усього святкового дня атракціони працюватимуть безкоштовно! А на яких ласунів та ласунок перетворилися усі, щойно дізналися про солодке пригощання… Кожна дитина у Міжнародний день захисту дітей ласувала морозивом від народного депутата України Федора Негой. Святкові привітання від нього передав малечі помічник Вадим Закусило.

Веселий дитячий гомін лунав над Скадовськом весь день і лунатиме все літо… І, мабуть, немає для дорослих у світі нічого, що може зробити нас більш щасливими!

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення