«Швидка» на варті здоров’я

Лише місяць минув після урочистого відкриття пункту екстреної медичної допомоги в смт Лазурне, та його медичні працівники вже одержали чимало добрих слів вдячності від лазурнян, а також жителів сіл Лиманське, Володимирівка та Новоросійське.

IMG_8623_1За такий короткий проміжок часу, з 8 листопада по 8 грудня, фельдшери пункту екстреної медичної допомоги виконали 228 викликів до хворих та потерпілих і вже врятували не одне життя.

На спільному засіданні членів виконкому та депутатського корпусу Лазурненської селищної ради, яке проходило за участі голови районної державної адміністрації Андрія Олександровича Євстратова та голови районної ради Олега Федоровича Старенького, члени виконкому Світлана Іванівна Якименко та Валентина Григорівна Ярижко висловили думку багатьох мешканців Лазурного і прилеглих сіл: «Люди дуже задоволені безоплатною, швидкою та ефективною медичною допомогою з боку співробітників пункту екстреної медичної допомоги. Хворим є до кого звернутися ввечері та вночі, коли виникає нестерпний біль, підвищення артеріального тиску, раптова хво- роба або травма. За лічені хвилини після виклику машина вже стоїть біля помешкання. Особливо це стосується літніх та одиноких людей, для яких вчасна допомога, безкоштовні ліки та добре слово є найважливішим».

Марія ФОКІНА.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення