Скадовськ знову збирає друзів!

5 червня до нашого міста на березі моря завітало 1300 обдарованих дітей з Херсонщини, Києва, Одеси та Дніпропет-ровська, віком від 6 до 18 років. Усі вони – учасники XІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», який відбувся у районному будинку культури.

IMG_9380Цей творчий захід проходив за ініціативи Херсонського державного будинку художньої творчості, Координаційної ради Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства» і Скадовського центру дитячої та юнацької творчості. Хореографічні колективи, вокалісти, вокальні студії, майстри художнього читання та дитячі театральні колективи – справжнє суцвіття юних талантів показало свою майстерність у різних номінаціях. Гучні оплески лунали після кожного нового виступу. На юних артистів щоразу чекали нескінченні овації.

Фестиваль «Скадовськ збирає друзів» назавжди закарбував у пам’яті глядачів неймовірну красу філігранної витонченості кожного номеру у поєднанні з надзвичайним потоком енергії сили і молодості, що випромінювали очі учасників цього мистецького свята.

Успіх завжди окрилює і дає наснагу. Тож через рік фестиваль знову покличе своїх друзів до Скадовська.

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення