Спорт чарує і надихає на успіх!

передовиця_слайдерСпорт має чудову властивість об’єднувати людей різного віку та професій. Ось і сонячного 12 вересня дружня спортивна родина нашого міста і району напередодні Дня фізичної ку-льтури і спорту України зібралася на стадіоні, аби відзначити святкову подію.спорт 2_сайт

Розпочинається парад. Юні спортсменки проносять перед трибуною державний прапор України, а за ними крокують ветерани спорту, потім спортивні команди навчальних закладів нашого міста, трудових колективів міста і району, спортсмени з Каховського, Чаплинського, Білозерського та Бериславського районів, з міста Херсона.

Хвилюючим був настрій у всіх учасників свята. Тут зібралися люди, котрі йшли у спорті чесним і прямим шляхом, досягали поставленої мети напруженою щоденною працею, були вимогливими до себе. Серед скадовських спортсменів немало прославлених імен, відомих далеко за межами нашого району й України. Усі давно чекали цього свята IMG_3864_сайті готувалися до нього, адже на цей день припало ще й відкриття І етапу XVII Спартакіади серед трудових колективів підприємств та установ району. Одночасно проводився відкритий обласний турнір з футболу на приз Анатолія Лебедя серед юнацьких команд, перший тур чемпіонату області з футболу серед команд дівчаток.спорт_сайт

На урочистості спортсмени запросили голову Скадовської райдержадміністрації Юрія Бобилєва, голову Скадовської районної ради Олега Старенького, міського голову Олександра Гавриша, начальника відділу освіти, молоді та спорту Скадовської РДА Володимира Давиденка, голову обласної організації ФСТ «Колос», виконавчого директора обласної дитячо-юнацької футбольної ліги В’ячеслава Роля, майстра спорту СРСР, ветерана Скадовського футболу, колишнього гравця та тренера Скадовської команди «Колос» Анатолія Лебедя.

Спорт змінює кожного – це розумієш, коли дивишся на сильних, спритних, струнких і статних хлопців та дівчат. IMG_3882_сайтТа на святі не забули і про ветеранів спорту, котрі уславили наш край своїми досягненнями. Вони опинились у центрі загальної уваги, їх тепло привітали керівники району та міста. Під дружні оплески очільники місцевої влади поздоровили майстра спорту СРСР Анатолія Лебедя з 70-річчям і вручили йому грамоти за високі спортивні досягнення та визначні тренерські здобутки. Нагород були удостоєні присутні ветерани спорту, педагоги, тренери та кращі спортивні таланти міста і району.

Розважили глядачів чудовими виступами народний аматорський хореографічний колектив «Провінційний балет», солістка-вокалістка народного аматорського колективу вокальної ест-радної студії «Всі разом» Валерія Пукас та солістка-вокалістка Діана Асанова.

Яскраво і талановито організоване дійство на стадіоні «Колос» вкотре довело, що спорт у нашому місті шанують і люблять.

Юрій БОНДАРЄВ.
Фото прес-центру міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення