«Старти надій»: команда Скадовського району – найкраща в області!

IMG_6837_на сайт16 травня у Скадовську на стадіоні «Колос» відбувся фінальний обласний етап Всеукраїнських змагань «Старти надій» за програмою обласної Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року.

У ньому прийняли участь чотири найкращі команди області з Олешківського, Бериславського, Чаплинківського та Скадовського районів. Наш район представляла команда Опорного закладу СНВК «Академічна гімназія».

IMG_6852_на сайтУчасників та їх наставників на урочистому відкритті змагань привітала начальник відділу освіти Скадовської райдержадміністрації Ольга Дудченко.

Школярі змагалися з бігу на 60 м, стрибках у довжину з розбігу, метання м’яча, піднімання тулуба у сід та у естафеті 8 по 50м.
Суперники скадовської команди показали кращі результати лише у бігові на 60 м, перемога у всіх інших видах змагань була за нашою командою. Тож, у загальнокомандному підсумку, зі значним відривом у 250 балів перемогла команда Скадовського району! Вітаємо! І бажаємо перемоги на наступному Всеукраїнському етапі цих змагань!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення