Стартує Спартакіада держслужбовців

Цієї п’ятниці, 4 квітня, розпочинається І етап Всеукраїнської спартакіади серед команд держслужбовців. На початку тижня відбулося засідання оргкомітету за участі організаторів та представників команд. Цього року їх буде шість: команда райдержадміністрації, міської ради, збірна команда соціальних служб (районний центр зайнятості, управління Пенсійного Фонду України в Скадовському районі та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), команда морпорту, команда податківців, а також збірна команда районного управління юстиції та відділу Держземагентства у Скадовському районі.

Під час засідання оргкомітету було визначено, що Спартакіада триватиме два дні. Так, 4 квітня будуть організовані змагання з волейболу, шашок та кульової стрільби. 11 квітня відбудуться ігри з міні-футболу, шахів та настільного тенісу. У перший день Спартакіади, тобто цієї п’ятниці, о 12.30, відбудеться й урочисте відкриття цього спортивного заходу.
Як відомо, ніщо так не спонукає до перемоги, як активна підтримка. Тож колеги учасників команд запрошуються на Спартакіаду вболівати і робити власний внесок у перемогу свого трудового колективу!

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення