Суперприз від «Чорноморця» – плазмовий телевізор отримала читачка з Улянівки!

Переможець з телевізором_сайтОсь і відбулося чудове свято з нагоди проведення традиційної лотереї від газети «Чорноморець». 25 квітня у виставковій залі районного будинку культури зібралося дуже багато людей, як скадовчан, так і жителів навколишніх сіл. Для працівників редакції це був надзвичайно хвилюючий і святковий день, адже учасниками святкової лотереї стали найвідданіші читачі, ті, хто справді не уявляє життя без рідної «районки». Вийшло грандіозне свято сюрпризів та подарунків!

Цього року у нашій лотереї взяли участь більше 600 річних передплатників – читачів з міста Скадовська та сіл нашого району. Було розіграно 40 призів – гарних і корисних товарів для дому та побутової техніки. Усе це ми придбали за кошти нашого підприємства. А завдяки тому, що редакція має чудових друзів та партнерів, був розіграний суперприз – сучасний великий плазмовий телевізор діагоналлю 32 дюйми! Його приготував наш генеральний спонсор – агрофірма «Благодатне» та, зокрема, директор цього підприємства Владислав Барахта. Також було розіграно чудовий комплект м’яких меблів для кухні – спеціальний приз від постійного спонсора і друга нашої газети – меблевого салону «Таїса», що працює у місті Скадовську, по вулиці Незалежності, 130, директор Сергій Деркач.
IMG_5122_сайтПід час свята усі гості отримали приємний музичний дарунок – запальні та душевні пісні від справжнього друга нашої газети – голови Благодатненської сільської ради Василя Козака. Василь Анатолійович своєю щирістю і харизмою створив особливо святковий настрій у залі!
Не залишилися без уваги та подарунків у цей день найактивніші читачі «Чорноморця». Ми, працівники газети, безперестанно відчуваємо їх тепло та підтримку. Це Людмила Василівна Безердян – голова районної ради ветеранів, ветеран праці.

IMG_5138_сайт35 років пропрацювала у колгоспі «Радянська Україна» агрономом-насінником, очолювала тракторну бригаду та профком колгоспу. А головне – Людмила Василівна читає нашу газету з 1949 року. Саме 1949-го батько Людмили Василівни перевіз родину до Скадовська і почав передплачувати районну газету. Тепер Людмила Василівна читає «Чорноморець» разом зі своїми дітьми та онуками. Дякуємо вам, дорога Людмило Василівно, за відданість і повагу до нас!

Наступна наша читачка, яку «Чорноморець» відзначив поза конкурсом – це Марія Федорівна Хохлова – ветеран праці у нашій газеті. У 1956 році юною дівчиною Марія Федорівна розпочала роботу у нашій газеті коректором, а з 1961-го і наступні 33 роки пропрацювала головним бухгалтером нашої редакції. Саме Марія Федорівна стала найактивнішим учасником створення музею «Чорноморця». Треба було бачити, скільки фотографій з історії газети вона подарувала нам для майбутнього музею! Дякуємо вам, дорога Маріє Федорівно!
Ще одна скадовчанка, яка часто підтримує нас добрим словом і мудрою порадою – Людмила Петрівна Іванова. Ветеран праці, педагог, вчитель початкових класів, яка віддала навчанню дітей 54 роки. Маючи тонкий гумор, Людмила Петрівна називає себе ровесницею районної газети – вона народилася у 1930 році, у рік створення нашої газети. А наче й не скажеш – Людмила Петрівна і зараз дуже енергійна і творчо невгамовна особистість, гарна господиня, закохана у квіти. Вона створила біля своєї оселі по вулиці Маріїнській справжній куточок раю, який милує око будь-якої пори року. Спасибі вам, дорога Людмило Петрівно, за підтримку, увагу і теплоту вашого серця!
IMG_5286_сайтПід час розіграшу у залі була присутня читачка, яка у попередній лотереї виграла чудовий диван від салону «Таїса» – це скадовчанка Валентина Пудова. Цього року сім’я Пудових знову взяла участь у лотереї. Валентина Миколаївна згадала приємні емоції від виграшу, подякувала IMG_5169_сайт«Чорноморцю» за гарну роботу та побажала усім учасникам лотереї удачі.
З допомогою спеціальної комісії та помічника із зали – нашого передплатника Анатолія Володимировича Юрченка, який майже із заплющеними очима діставав із всієї кількості купонів саме купон переможця, 38 призів швидко знайшли своїх власників. Щоб визначити володарів найбільших призів, редактор Тетяна Підгородецька запросила до цієї місії найчарівнішу жінку нашого краю – Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, начальника відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Ольгу Миронець та голову Благодатненської сільської ради, активного громадського діяча, волонтера, співака – Василя Козака. Хвилюючі миті чекання…і вибір зроблено! Отже, володаркою кухонних меблів від салону «Таїса» стала скадовчанка Олександра Сергіївна Стеценко. А головною переможницею лотереї, яка отримала плазмовий телевізор діагоналлю 32 дюйми, стала жителька с.Улянівка – Тетяна Дмитрівна Кравченко.
Після розіграшу Ольга Миронець та Василь Козак підтримали душевну і теплу атмосферу свята своїми піснями.
Дорогі наші читачі! Щиро дякуємо за те, що багато років ви – з нами! Разом ми – велика родина «Чорноморця»! Добра вам, міцного здоров’я, миру, успіхів і всього найкращого в житті! Залишайтеся з нами й надалі! І нехай вам завжди щастить у житті!

Колектив редакції районної газети «Чорноморець» висловлює велику вдячність людям,

які допомогли подарувати таке чудове свято для наших річних передплатників!

Щиро дякуємо:

Барахті Владиславу Володимировичу, директору агрофірми «Благодатне» – генеральному спонсору лотереї від «Чорноморця» – за суперприз плазмовий телевізор!
Деркачу Сергію Івановичу, директору меблевого салону «Таїса», за надання спеціального призу – кухонних меблів!
Волошину Анатолію Івановичу, директору районного будинку культури, та всьому колективу РБК за всебічну допомогу в організації свята і теплий прийом наших гостей у стінах закладу.
Коротіну Олександру В’ячеславовичу, директору районної телерадіомовної компанії «Обрій» за велику інформаційну підтримку та всебічне висвітлення святкового заходу «Лотерея від «Чорноморця»!
Високо цінуємо вашу готовність завжди підтримати нашу газету, спрямувати свій професіоналізм на гарний спільний результат і подарувати людям справжню радість!
Низький вам уклін від всієї нашої редакції!

Колектив редакції районної газети «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення