Тарас Григорович Шевченко – величний син України

З метою реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України 14 січня у Скадовській дитячій школі мистецтв відбувся творчий захід, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Це дійство, в якому поєдналися найкращі традиції зимових свят українського народу та поетичне слово Шевченка, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.

IMG_3060Присутній на заході заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Григорович Розумний наголосив: «В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Геніальний поет, художник та етнограф – він без перебільшення один із духовних атлантів нашої держави, великий патріот, який присвятив усе своє життя Україні. Тому наше головне зобов’язання перед Тарасом Шевченком – нести крізь віки його спадщину, зберігаючи для нащадків полум’я Шевченкових слів».

Під час свята звучали українські народні мелодії, пісні на слова Шевченка. Ведучі ознайомили широке коло відвідувачів із цікавими фактами з життя Тараса Шевченка, сприйняттям світу поетом через його творчість. З дитячих вуст учасників хору «Пролісок» українська пісня лунала по-особливому щиро, відверто, сердечно. Музичне оформлення концерту було забарвлене звуками скрипки, бандури, акордеону та більш сучасних інструментів – гітари, саксофону.

Школа мистецтв вже багато років має постійних шанувальників як класики, так і народної музики. Вони регулярно відвідують шкільні концерти і з нетерпінням чекають наступних.

Наостанок зустрічі Анатолій Розумний звернувся до молодих митців і побажав натхнення та нових творчих злетів у майбутньому.

Прес-центр районної державної адміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення