Творчий звіт на тлі нового рекорду України

На 5 колонокУ рамках обласного огляду аматорського мистецтва «Барви таврійського краю» 24 березня у районному будинку культури відбувся творчий звіт кращих колективів клубних закладів Скадовського району «Я люблю Україну». Прийти на концерт і насолодитися виступами аматорських колективів Скадовщини міг кожен бажаючий.

Виступи самодіяльних артистів нашого району оцінювало високоповажне журі: Володимир Капелюшник, директор Херсонського обласного центру народної творчості, Дмитро Шакула, викладач хореографічних дисциплін Херсонського училища культури, Валентина Розум, провідний методист з вокально-хорового жанру Херсонського обласного центру народної творчості.

IMG_3987Концертна програма тривала майже три години. Радували глядачів та журі своїми творчими здобутками колективи Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка, Скадовської дитячої школи мистецтв, Лазурненського селищного будинку культури та Благодатненського, Антонівського, Улянівського, Володимирівського, Новоросійського, Красненського, Михайлівського, Новомиколаївського, Приморського, Олександрівського, Таврійського, Шевченківського, Широківського сільських будинків культури, Тарасівського, Новоукраїнського, Петрівського сільських клубів.

Цьогорічний огляд художньої самодіяльності пройшов у піднесено-патріотичному стилі. До його програми режисери свята Ірина Безтравна та Алла Чуп’як внесли переважно пісні про Україну, запальні українські танці, декламування патріотичних віршів. Окремий блок був присвячений героям Майдану та неоголошеної війни на сході України.

IMG_3774Професійною підготовкою радували глядачів хореографічні колективи «Каравела», «Болеро» та «Провінційний балет» Скадовського РБК, театр танцю «Драйв» дитячої школи мистецтв, «Грація» та «М&Мs» Благодатненського СБК. Заряджали атмосферу у залі позитивом, патріотичним настроєм і надією, що все у нашій країні буде гаразд, вокальні колективи: фольклорний ансамбль «Бабусі» Лазурненського СБК, чоловічий квартет «Любисток» Новомиколаївського СБК, ансамбль народної пісні «Калинонька» Новоукраїнського СК, ансамблі «Доярочка» та «Джерельце» Михайлівського СБК, ансамбль білоруської народної пісні «Сябрушки» Новоросійського СБК, ансамбль «Райдуга» Красненського СБК та інші. Із захопленням глядачі та журі слухали пісню «Золоті ворота» у виконанні Вікторії та Каріни Кириченко і Андрія Яська.

Зворушливо до сліз прозвучав зі сцени відомий хіт зірок каналу 1+1 «Повертайся живим» у виконанні творчих працівників районного будинку культури – Алли Чуп’як, Олени Биченко, Наталії Шептухіної та Олени Дацюк. Нікого з глядачів не залишило байдужим і майстерне, душевне декламування віршів Тетяною Корнійчук з Новоукраїнки, Єлизаветою Дудченко з Улянівки та Анастасією Мхоян з Новомиколаївки, яка прочитала власний вірш «Я люблю Херсонщину». Кришталевими іскорками спалахували у ході програми хвилини джазу від біг-бенду «Сурма» районного будинку культури, проникливого співу хору «Пролісок» вихованців дитячої школи мистецтв у супроводі соло на скрипці викладача закладу Асібе Садикової, майстерного виконання українських мелодій зразковим оркестром народних інструментів «Садко» цього ж закладу.

IMG_3781Окрасою і справжньою «родзинкою» концерту стало гігантське панно «Квітуча Україна», вишите Оленою Биченко. Як ми розповідали у попередньому номері «Чорноморця», панно було зареєстроване у Книзі рекордів України! Ця робота підкреслила патріотичне спрямування заходу і ще раз довела усім присутнім, що кожен українець може висловити любов до рідної країни у власний спосіб. Хтось відстоює гідність на Майдані, хтось воює за незалежність на Сході, хтось допомагає у тилу, а хтось прославляє Україну на весь світ своїм розумом, талантом і працею. Взагалі, треба відмітити гарне художнє оформлення сцени під час концерту, дякуючи професійній роботі художниці районного будинку культури Тетяні Толкач.

Завершилося дійство масовим представленням на сцені усіх солістів-вокалістів естрадних студій клубних закладів району, до яких приєднались усі учасники фінального концерту. Під акорди фінальної пісні «Оберіг» біля сцени було розгорнуто величезний вишитий український рушник, як символ любові та незрадливості, як оберіг українського народу. Зал аплодував аматорам стоячи, вдячний усім, хто подарував району це чудове свято.

Вікторія Мелешко. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення