В Улянівці – «На Івана, на Купала»…

7 липня мальовнича і гостинна Улянівка зібрала шанувальників народної творчості з усього Скадовського району. Саме тут пройшов вже дев’ятий районний фестиваль народної творчості «На Івана, на Купала», організаторами якого є відділ культури молоді та спорту райдержадміністрації, районний будинок культури та Улянівська сільська рада.IMG_0450_сайт
Споконвіку в Україні свято Івана Купала є традиційним відпочинком напередодні головної хліборобської праці – жнив. Тож у якості глядачів на святкування зібралися, власне, улянівці, жителі найближчих сіл та багато скадовчан, які виявили бажання долучитися до українських народних традицій та народного мистецтва. Серед почесних гостей свята – заступник голови Скадовської райдержадміністрації Надія Сєркова. Учасників та гостей фестивалю привітали добрими словами та запальними піснями у власному виконанні начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Миронець, Улянівський сільський голова Надія Твердохліб та голова Благодатненської сільської ради Василь Козак.

IMG_0594_сайт
Більше двох годин на літньому танцювальному майданчику Улянівки свою пісенну та хореографічну творчість демонстрували кращі самодіяльні колективи та окремі виконавці Скадовщини. Найширше було представлено вокальне мистецтво. Зокрема, гарний настрій своїми запальними та ліричними піснями глядачам дарували Зоя Азманова (Новоросійський СБК), дитячий вокальний ансамбль «Веселка» (Антонівський СБК), Анна Гребенюк (Широківський СБК), ансамбль «Журавка» (Шевченківський СБК), ансамбль «Петрівчанка» (Петрівський СК), народний фольклорний ансамбль «Бабусі» (Лазурненський СБК), Олександр та Людмила Бугаєнки (Широківський СБК), сімейний дует Леонід та Ада Чорні (Володимирівський СБК). Незабутнє враження справила на присутніх хореографічна композиція «Подоляночка» від танцювального колективу «Ритми» (Лазурненський СБК).

IMG_0494_сайт
Захопленими вигуками та оваціями вітали глядачі виступи господарів свята – учасників художньої самодіяльності Улянівського сільського будинку культури. На чолі з сільським головою Надією Твердохліб улянівські артисти вражали присутніх феєричним виконанням пісень та танців.

IMG_0527_сайт
Танцювальна та пісенна програма фестивалю гармонійно перетекла у конкурс віночків, які, за традицією, пустили на воду. Святкове містичне дійство тривало до пізньої ночі. Його заключним акордом стало розпалення велетенського вогнища та святковий феєрверк.

IMG_0572_сайт
Вікторія Мелешко.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення