Вишивана моя Україна

vishivana_sajt26 грудня до Скадовська прибула незвичайна карта України – карта, вишита у стилі українського національ-ного орнаменту. Це справжній витвір мистецтва, який милує око народною символікою та яскравими барвами.

А створили цю карту казначеї з усіх територіальних органів Державної казначейської служби України та її центрального апарату на честь 25-ї річниці Незалежності нашої держави.
Карта, як і Всеукраїнська казначейська акція, має назву «Вишивана моя Україна». До речі, вишивали її не лише казначеї-жінки, а й чоловіки. Карта вже побувала на Харківщині, Чернігівщині, Сумщині, Полтавщині, Запоріжжі, а 22 грудня прибула на Херсонську землю.

Громаді Скадовського району карту презентувала начальник Управління Державної казначейської служби України у Скадовському районі Херсонської області Наталія Кулєнкова разом зі своїм колективом. На згадку про цю подію усі бажаючі мали змогу зробити гарні фото. Зі Скадовська вишита карта вирушила до Голопристанського району, а далі – на Миколаївщину.

Після того, як рукотворний казначейський оберіг побуває в кожному територіальному органі, він посяде почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення