Вони знають про все на світі!

Маленький ерудит_сайтСучасні вихованці дошкільних закладів нерідко викликають захоплення своїми знаннями і широким світоглядом. Та лише кращі з кращих були запрошені для участі у районному конкурсі «Маленький ерудит-2016», що відбувся 26 квітня на базі міського дитячого садка «Червона Шапочка».

Хто ж вони, ці маленькі всезнайки? Ось вони з’явилися на суд глядачів. Ведучі заходу знайомлять гостей з веселою Лілією Кубрик (дитсадок «Дзвіночок»), сміливим Тимуром Павленком (дитсадок «Чебурашка»), артистичною Аліною Колос (дитсадок «Червона Шапочка»), винахідливим Олександром Комаровим (дитсадок «Теремок») і талановитою Веронікою Боднар (дитсадок «Казка»). Позмагатися знаннями з ними приїхали ініціативна Поліна Соколова (дитсадок «Сонечко», Антонівка), допитлива Ярослава Глєбова (дитсадок «Золотий ключик, Новомиколаївка), впевнений у собі Єгор Пушкедра (дитсадок «Сонечко», Лазурне) та ерудований В’ячеслав Міщук (дитсадок «Веселка», Шевченко).

Не встигли учасники конкурсу зайняти свої місця, як на них посипалися десятки найрізноманітніших запитань. Малюкам треба було показати знання з математики, географії, української мови та екології. Перед ними також ставилися завдання на логічне мислення. І треба було бачити, як впевнено та швидко реагували юні ерудити! Вони відповідали майже безпомилково. А в перервах між змаганнями демонстрували ще й уміння співати, декламувати і танцювати.

Після калейдоскопу яскравих виступів журі замислилося: кому ж віддати перемогу? І виявилося, що переможцем можна сміливо назвати кожного учасника, адже всі впорались із завданнями і показали себе з найкращого боку. А тому голова журі Ольга Дудченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації, разом з членами журі Наталією Білоус, завідувачем районним методичним кабінетом, Світланою Петровою, головним спеціалістом відділу освіти, Оленою Панченко, методистом з дошкільного виховання, Юрієм Палюхом, директором ТОВ «Південьторг-СК», президентом федерації важкої атлетики Скадовська, не вагалися. Переможцями визнали всіх, кожен був лідером в особистій номінації! Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Павленко разом з Ольгою Дудченко вручили кожному ерудиту медаль, грамоту та подарунок.

Простір для розвитку здібностей малюків дуже широкий, і це добре розуміють педагоги дошкільних навчальних закладів. Не випадково вони вважають, що день, який не поповнив розум малюка новими знаннями, є марно прожитим.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення