«Херсонщина готова до будь-якого розвитку ситуації»

слайдерПро це минулого четверга заявив у Скадовську губернатор Андрій Путілов. Саме у нашому місті цього дня відбулося засідання Ради оборони Херсонської області. Про виконання першочергових завдань щодо належної організації територіальної оборони області говорили за зачиненими дверима. Але судячи з того, що по закінченні наради губернатор вийшов до журналістів у доброму настрої, захід носив позитивний характер.

– Першочергова задача, яка сьогодні стоїть переді мною – це забезпечення обороноздатності Херсонської області, – зауважив для ЗМІ голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов. – Тиждень тому ми проводили нараду в Каланчаку, а сьогодні в Скадовську. Відзначу, що всі подібні наради будуть проводитися тільки у прифронтових районах, що дозволить нам на власні очі пересвідчитися у рівні готовності регіону до можливої агресії зі сторони Російської Федерації. Жителі сайт1Херсонщини повинні розуміти, що ми готові до будь-якого розвитку ситуації. За останній час ми значно підняли рівень обороноздатності. Риються рови 6 метрів завширшки і 4 метри у глибину, будуються нові захисні споруди. Прикордонників, які ще кілька тижнів тому жили в наметах, наразі переводять у спеціально облаштовані приміщення з обігрівом – повним ходом йде підготовка до зими. Сьогодні у Скадовську ми здійснили ряд заходів – деякі з них можна озвучити, деякі – ні, але однозначно можу стверджувати, що Херсонщина спокійно може спати, паніки немає жодної.

Між іншим, губернатор розповів, що відтепер в області будуть регулярно проводитися навчання з вогневої підготовки – навики впевнено вправлятися з серйозною військовою зброєю будуть отримувати усі посадовці – від самого губернатора до голів районних державних адміністрацій та їх заступників. Адже мати гарну військову підготовку та фізичну форму повинні не лише ті, хто йде на передову, а й насамперед ті, хто відповідає за громаду.сайт

Перебуваючи на Скадовщині, Андрій Путілов завітав до райвійськкомату. Тут він вивчив ситуацію щодо створення на території району роти охорони та загону оборони, оглянув приміщення для зберігання зброї. Наступну зупинку було зроблено у дитячому оздоровчому закладі «Орлятко». Саме тут тимчасово будуть проживати та навчатися рота охорони та загін оборони. Цими днями у Скадов- ському районі, поблизу сіл Антонівка та Улянівка, зводяться фортифікаційні споруди – хід будівництва губернатор побачив на власні очі. Результатом голова обласної державної адміністрації був дуже задоволений і, зокрема, сказав: «Я вдячний Юрію Бобилєву за проведену роботу. Скадовськ є прикладом ефективного державного ме-неджменту голови районної державної адміністрації, як патріота країни, учасника майдану. Активна громадська позиція керівника району забезпечує належне виконання першочергових завдань щодо обороноздатності Херсонщини».

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення