«Христос воскрес – воскресне й Україна!»

IMG_9288_сайтСаме таку влучну назву запропонувала начальник районного відділу культури і туризму Ольга Миронець до культурно-художньої великодньої акції «Писанковий сад», яка проходить за ініціативи управління культури обласної державної адміністрації та за підтримки губернатора Херсонщини.

У чистий четвер працівники закладів, що підпорядковані відділу культури і туризму, прикрашали великодніми виробами, які виготовили своїми руками, символічне «Дерево добра» на площі біля районного будинку культури. Майже 300 крашанок, тематичних виробів з різноманітного природного матеріалу – паперові листочки, муляжі пасок, весняні квіти, пташки, яблучка – прикрасили весняні віти горіха.IMG_9300_сайт

Народний ансамбль народної пісні «Радість» у цей час дарував усім обрядові пісні. Пересічні громадяни висловлювали своє захоплення від побаченого. Тож із чистими думками, з вірою у серці на краще майбутнє в Україні проходив цей захід. До нього долучилися й учні Скадовської загальноосвіт-ньої школи №2.
Пропонуємо усім закладам, підприємствам, установам, жителям міста і району приєднатися до акції «Дерево добра» й у Велику Суботу прикра-сити своє дерево, як символ миру, добра, надії та єднання в нашій незалежній Україні!

Слава Україні!

Культармійці району.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення