Як працюватимуть школи у новому навчальному році?

анонсДо важливих запитань, які завжди хвилювали дітей, батьків, вчителів на початок нового навчального року, сьогодні додалися й інші, пов’язані з економічним становищем країни, фінансуванням закладів та установ освіти району, необхідністю економії енергоносіїв під час опалювального періоду. Наразі, педагогічні колективи та кожну родину, в якій є школярі, хвилюють такі питання: якою буде структура цього навчального року? Чи будуть діти навчатися в суботу? Якими будуть канікули?

На виконання нещодавніх розпоряджень керівництва області та району, які стосуються організації освітнього процесу, відділ освіти, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації розробив декілька варіантів режиму роботи навчальних закладів району у 2014-2015 навчальному році. Вони передбачали перехід до кінця I семестру на робочі суботи. Під час громадського обговорення запропонованих змін у профспілкового комітету працівників освіти району, педагогічних колективів та батьківських комітетів виник ряд заперечень та зауважень. Це стосувалося навантаження учнів, відповідності запропонованих змін чинному трудовому законодавству з питань оплати праці та режиму відпочинку працівників.

Зважаючи на те, що до питання зміни режиму роботи навчальних закладів прикуто увагу усієї громади Скадовського району, це питання викликає великий суспільний резонанс. Аби не допустити загострення соціальної напруги в трудових колективах навчальних закладів, 15 вересня відбулася нарада, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Ю.О.Бобилєв, заступник голови районної державної адміністрації В.М.Кулюк, начальник фінансового управління Т.Л.Резніченко, працівники відділу освіти, молоді та спорту, керівники та голови профспілкових комітетів загальноосвітніх навчальних закладів.

Вчителі з розумінням сприйняли інформацію щодо фінансових можливостей району, а влада району врахувала думки, побажання та аргументи вчителів.
Підсумком наради було погодження структури навчального року. Отже, в 2014-2015 навчальному році:

1. Навчальні заняття будуть організовані за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 26 грудня 2014 р.;

ІІ семестр – з 21 січня по 29 травня 2015 р.

2. Робочі суботи лише 6 та 13 вересня.

3. Осінніх канікул не буде.

В.М. Давиденко,
начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення