Яслам-садку «Казка» 40 років

Казка 40 років_сайтЗ порогу дитячого садка ми робимо несміливий крок у шкільне життя, і дуже добре, якщо маленьку людину проводжають у цю дорогу чуйні, добросердечні вихователі.

27 квітня дитячий ясла-садок «Казка» нашого міста відзначив свій 40-річний ювілей. За ці роки було виховано тисячі дітей, вони вже давно стали дорослими, та, без сумніву, зберегли приємні зворушливі спогади дитинства.

Хоча й дощовим, проте святковим видався ювілейний день для дорослих та вихованців дитячого садочка. Завідуюча навчальним закладом Ольга Єгорова запросила усіх гостей до зали, де й почалося святкове дійство. Ювілярів привітали міський голова Олександр Яковлєв, радник голови районної ради Сергій Зеленюк та головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Світлана Петрова. Втім, схвильованих і радісних вітальників було ще багато – колеги та фахівці-освітяни, батьки вихованців і партнери, ветерани й гості. Наче одна велика родина святкувала своє сімейне свято.

Вихованці дитсадка радо демонстрували свої таланти. Вони натхненно танцювали та співали. Працівники закладу отримали подяки та квіти з нагоди урочистої дати. А дівчаток і хлопчиків дорослі порадували величезним апетитним тортом.
Нехай же у «Казці» сміх і радість стануть постійними жителями, даруючи маленьким вихованцям незабутні миті дитинства!

Підготував Юрій БОНДАРЄВ. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення