З «Чорноморцем» – на новій кухні!

Кухня_сайтДнями редакція «Чорноморця» отримала запрошення у гості від скадовчанки Олександри Сергіївни Стеценко. Ну і як не завітати… Адже трохи більше тижня тому, 25 квітня, Олександра Сергіївна виграла у лотереї від «Чорноморця» затишний кухонний куточок. Для неї це була справжня несподіванка! Велика і дуже приємна! Нагадаємо: цей спеціальний приз надав для участі у розіграші меблевий салон «Таїса» на чолі з директором Сергієм Івановичем Деркачем.

Знайомство з нашими читачами для колективу «Чорноморця» – це завжди подія. Олександра Сергіївна Стеценко – корінна скадовчанка, народилася у нашому місті 1940 року. Більше 30 років віддала роботі на консервному заводі. Свого часу працювала в рибколгоспі, потім, близько десятиліття, – на напівпровідниковому заводі, аж до його закриття. Захід життя Олександра Сергіївна зустрічає поряд з коханим чоловіком Ярославом Пилиповичем, а найбільшою втіхою і радістю подружжя є онучка Юлія та двоє маленьких правнучок. Саме їм, як зауважила Олександра Сергіївна, щойно дізнавшись про виграш від «Чорноморця», вона вирішила передати свій приз.

– З нашою районною газетою йду по життю дуже давно. Пам’ятаю себе 17-річною дівчиною, і вже тоді я читала «Голос колгоспника». А зараз, коли я два десятиліття на пенсії, «Чорноморець» для мене справжній орієнтир: завдяки ньому я дізнаюся про все, що відбувається у нашому місті і районі. Будь-то політика, сільські вісті, культурні події чи дні народження скадовчан! Без «Чорноморця» просто й не уявляю свого життя! – щиро каже Олександра Сергіївна.

За чашкою чаю наша читачка поділилася своїми емоціями від виграшу. Як і багатьом з нас, у житті їй не часто посміхалася фортуна. Тож до лотереї від «Чорноморця» жіночка поставилася по-філософськи: головний виграш для неї – це дружба з районною газетою упродовж багатьох років, а все інше – як Бог дасть. З таким настроєм читачка йшла і на свято від «Чорноморця» 25 квітня. Швидше – порадіти за інших, ніж у сподіванні на власну удачу. Але Благодатненський сільський голова Василь Козак, якому читачі довірили визначити власника меблів для кухні від магазину «Таїса», дістав з більш ніж 600 купонів учасників лотереї саме купончик Олександри Сергіївни.

– Я дуже вдячна і Василю Анатолійовичу за його «щасливу руку», і магазину «Таїса» за такий чудовий приз для лотереї, а головне – нашій газеті за те, що її колектив створює такі чудові свята і ще більше згуртовує нас, читачів, у справжню родину «Чорноморця»! – подякувала наостанок Олександра Сергіївна. – Залишайтеся з «Чорноморцем» і нехай вам щастить!

Вікторія Золотаревська.

Фото Вікторії Мелешко.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення