З Днем Перемоги!

Шановні жителі Скадовського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій,

трудівники тилу, діти війни, солдатські вдови!

з днем перемоги1Дозвольте привітати вас, ваших рідних та близьких із знаменним святом – Днем Перемоги!

Низько вклоняємось усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто боровся за свободу рідної землі та відроджував свій край після війни. Вам, нашим батькам і матерям, дідусям і бабусям, нинішнє покоління зобов’язане своїм життям, майбутнім дітей та онуків. Ваш подвиг – це кращий приклад відваги, вірності справі та громадянському обов’язку. Ви є взірцем честі, гідності, патріотизму, безкорисливого служіння Батьківщині.

Змінюються покоління, але не змінюється ставлення до Героїв війни – ми пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. Їх імена та великий подвиг славних воїнів-визволителів у нашій пам’яті навіки!

Шановні ветерани! Міцного здоров’я вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях. Нехай у наших звершеннях збудуться всі прагнення тих, хто нерідко ціною свого життя відстоював наше мирне сьогодення. Зі святом!

З повагою, Юрій БОБИЛЄВ, голова районної державної адміністрації, Олег СТАРЕНЬКИЙ, голова районної ради, Олександр ГАВРИШ, міський голова.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення