З турботою про особливих діток

З нагоди Міжнародного дня інвалідів у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія», за прекрасною традицією, відбувся День відкритих дверей.

На благодійний захід завітали почесні гості та чимало друзів закладу, щоб принести часточку тепла і проявити увагу до дітей, які особливо потребують розуміння і турботи. Вихованці Центру підготували запрошеним святковий концерт. Подарували найтепліші емоції та усю свою майстерність – танцювали, співали, декламували віршики і щиро посміхалися, створюючи присутнім сонячний настрій. Приємною несподіванкою для гостей стали й пам’ятні сувеніри, виготовлені дітками власноруч.

надія_1Цього дня ніхто не прийшов до «Надії» без вітань та подарунків. Голова районної державної адміністрації Андрій Олександрович Євстратов подякував вихователям Центру за підготовку чудового свята, за їхню нелегку працю та відданість своїй справі. А голова районної ради Олег Федорович Старенький висловив вдячність усім, хто підтримував заклад від початку його відкриття, та побажав колективу сил і натхнення у вихованні підростаючого покоління. Приємним сюрпризом від очільників району стали холодильник, цифровий фотоапарат та солодощі для «винуватців свята».

Найщиріші побажання та сюрпризи колектив та вихованці закладу приймали і від міської ради. Колектив КЗ «Централізована бібліотечна система» презентував дітворі чудову лялькову виставу, а для працівників Центру і батьків підготував виставку пізнавальної літератури, присвяченої вихованню дітей-інвалідів, та буклети з корисними порадами щодо лікування та адаптації діток з особливими потребами. Дарунки на малечу чекали і від представників медичної галузі, комунальної сфери та благодійних організацій, які ніколи не стоять осторонь проблем і потреб центру «Надія».

Про здобутки закладу розповіла директор Олена Анатоліївна Гребенюк: «Цього року ми почали приймати діток від 2,5 років, і до нас прийшло п’ятеро малюків. Випускниками Центру стали троє вихованців, якими ми можемо пишатися. Досвідченими спеціалістами-реабілітологами поповнився педагогічний склад. Ми зробили ремонт у двох спальних кімнатах, великій ігровій кімнаті, кабінеті трудотерапії, медпункті та їдальні. Триває ремонт кімнати матері та дитини, де соціальну реабілітацію будуть проходити малюки з мамами віком до двох років. За стабільну підтримку та усі ці позитивні зміни ми щиро дякуємо районній та міській владі, нашим спонсорам та шефам, батькам, волонтерам та численним друзям, які беруть активну участь у житті Центру».

Приємно, що не лише цього дня, а й протягом усього року дорослі роблять усе для того, щоб діти з обмеженими можливостями відчували, що про них дбають та прагнуть наповнити їхнє життя яскравими барвами, зробити його комфортним та щасливим.

Олена ГОЛУБНІЧЕНКО. Фото автора

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення