Зберегли і примножили!

сайт2Гордовиті крислаті ялини на подвір’ї дитячого садка «Золотий ключик» у Радгоспному – німі свідки тридцятилітньої історії цього дитячого навчального закладу. Вони пам’ятають багато, та й немало мешканців села, з ностальгією згадуючи своє дитинство, тихенько зітхають: «Ото щастя було у цих стінах!».

А хіба дитяче щастя не залежить від нас, дорослих? Майбутнє життя людини часто є віддзеркаленням дитинства. Ось чому малюкам так потрібні наша увага, любов і надійна опіка. У майбутньому, за належного виховання хлопчиків і дівчаток, приходять у доросле життя сформовані, з чіткою життєвою позицією люди, які принесуть спокій батькам і користь суспільству. Переступивши поріг охайної двоповерхової будівлі, розумієш: саме таких критеріїв виховання дотримуються у радгоспненському дитячому садку. Педагогічний колектив щодня вкладає душі у формування і розвиток дошкільнят, віддаючи їм свій талант, життєвий досвід і мудрі поради на наступний день. Усе це маленькі життєрадісні представники дитячого покоління з великим сумлінням вбирають у себе й дорослішають та розумнішають на радість татам і мамам.сайт

Це особливо виразно відчувалося на святі – піднесений й урочистий настрій панував у цьому закладі 30 листопада, коли малеча та дорослі відзначали 30-й День народження свого спільного дому – «Золотий ключик». Іменинниками почували себе всі: і 24 працівники закладу, і 54 вихованці, колишні працівники та батьки малюків. Керівник закладу Ольга Хоменюк ледь встигала зустрічати гостей. Заступник голови Скадовської райдержадміністрації Анатолій Розумний, сільський голова Василь Козак, керівництво фірми «Південь-торг» та ТОВ «Новокиївка», колеги з місцевої школи, методист Скадовського районного методичного кабінету Олена Панченко та методист міського дитсадка «Дзвіночок» Любов Лошакова, голова батьківського комітету Наталія Фірсова – знайшли теплі і сердечні слова для привітання і вручили дитсадку подарунки. Тим часом дітлахи від душі розважали дорослих танцями і піснями, показували свої таланти і заволоділи серцями всіх гостей.

Дуже родинною склалась атмосфера серед присутніх, коли слово взяла Софія Сапсай – людина, яка очолювала колектив «Золотого ключика» багато років і пам’ятає всі подробиці життя цього закладу тридцятилітньої давності. Вона передала вітання від Вадима Котова, котрий колись очолював тут господарство і дуже вболівав за дитсадок, згадала всіх колег, попросила вшанувати пам’ять тих, кого вже немає.
сайт1Зробили невеличку екскурсію по кімнатах і залах. Що й казати: у закладі є всі умови для розвитку і відпочинку дітей. Тут створено сучасне розвиваюче середовище: є фізкультурна та музична зали, виставки поробок, куточок педагога-психолога. Завдяки зусиллям колективу групи відповідають сучасним естетичним вимогам, у них досить іграшок, розвиваючих ігор, дитячих книг і навчальних посібників. Не лише всередині, а й на вулиці дбають про благоустрій та озеленення території ігор, створення комфортної ландшафтної зони.

– Колектив нинішнього дитячого садка примножив усе те, що вдалося зберегти. Ви на правильному шляху, і велике вам за це спасибі від усієї громади. Сільська рада і надалі буде продовжувати робити все можливе для розвитку нашого дитячого дошкільного закладу, – підсумував екскурсію сільський голова Василь Козак.
У цій красивій країні дитинства всім було того святкового дня добре, всі наче поринули у безтурботні часи, коли життя ще тільки починало відкривати свої сторінки. А от в нинішніх вихованців «Золотого ключика» усе ще попереду!

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення