Зимовий футбол

1358329491_futb_mjachУ рамках тренувального процесу в перший день зими відбулася товариська зустріч між футбольними командами-лідерами районної першості ФК «Лідія» (з Новомиколаївки) та ФК «Скіф» (з сіл Шевченко та Петрівка). Не по-зимовому активно та навіть по-бойовому з першої до останньої хвилини проходила зустріч. На гол, забитий на 10-й хвилині нападником ФК «Лідія» Євгеном Устиновим, точним ударом відповів «скіфівець» Сергій Меркотан. Рахунок зрівняно.
Після перерви команди, налаштовані своїми наставниками Василем Костьом та Олександром Стращенко, з введеними у «бій» свіжими силами, продовжили активну боротьбу. У господарів поля 1-й тайм провів ветеран Сергій Петровський, а в 2-му таймі у гру вступили ще двоє ветеранів новомиколаївського футболу – Валерій Дробітько та Сергій Гливий. На відміну від господарів, у ФК «Скіф» на поле вийшли юні дарування Олександр Синяков, Дмитро Івахів, Дмитро Соценко та Антон Чубенко. Гра в 2-му таймі розпочалася з облоги воріт гостей, і невдовзі удар Віталія Трифонова досяг цілі. Та через декілька хвилин індивідуальний прохід Сергія Меркотана вирівняв ситуацію.

За 12 хвилин до закінчення зустрічі надактивна атака воріт «скіфів», які вдало захищав Павло Горобець, завершилася від Владислава Штанька. Новомоколаївці вийшли вперед з рахунком 3:2.

Та кинджальний прохід по правому флангу Сергія Чигріна не зміг стримати ані Віктор Гаркуша, ані Іван Гливий. Гол – нічия.

Слід відмітити доволі якісну фізичну підготовку гравців обох команд, враховуючи «нефутбольну» пору року. Адже ця зустріч, що ознаменувала прихід зими, можливо, є останньою в цьому футбольному сезоні.