Звернення голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка до жителів області

Губернатор1Шановна громадо!

Хочу офіційно повідомити про те, що обласна влада утримує стабільну ситуацію в регіоні. Керівники місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування докладають усіх зусиль задля стабільної роботи підприємств та бюджетних установ.
В області у штатному режимі продовжують працювати оперативні та комунальні служби. Безперебійно триває опалювальний сезон. Студенти вищих навчальних закладів майже стовідсотково відвідують заняття.

Керівництво Херсонщини перебуває в постійному та системному діалозі з молоддю задля об’єднання зусиль для розвитку регіону. Адже молодь – це рушійна сила змін, генератор нових ідей і проектів. Вже стало доброю традицією залучати талановитих молодіжних лідерів до створення регіональних програм. Так, нещодавно відбулася зустріч керівництва облдержадміністрації з молодіжною радою Херсонщини, під час якої студенти та активісти розповіли нам про напрями своєї роботи, поділилися значними досягненнями та внесли ряд актуальних пропозицій.
Усі разом ми і надалі будемо втілювати у життя різноманітні проекти, спрямовані на розвиток нашої області.  Зараз місцева влада у тісній співпраці з Кабінетом Міністрів проводить активну роботу щодо підготовки державного та місцевих бюджетів: розраховуються цифри державних субвенцій та дотацій на 2014 рік для забезпечення усіх регіональних потреб.

Хочу наголосити, що лише за останні три роки Херсонщина отримала понад 500 мільйонів гривень з державного бюджету для розвитку соціально-економічної сфери регіону, підвищення рівня життя мешканців нашої області. І це при тому, що наша область дотаційна, я неодноразово про це говорив під час прямих ефірів.
Так, нами розпочато будівництво мостопереходу в місті Херсоні, розмови про необхідність створення якого тривали більше 45 років. Об’єкт планується здати в експлуатацію наприкінці 2014 року. Це вже третій міст, який буде збудовано за останні 3 роки. Перший – на кордоні з Миколаївською областю. Другий міст з’єднав не тільки два села Великоолександрівського району, але й три області – Херсонську, Миколаївську та Дніпропетровську.
За останні три роки кількість жителів міста Херсона, які отримують воду цілодобово, збільшилася з 40 до 90%. Наразі триває реконструкція другої черги Верхньоантонівського водозабору. Введення його в експлуатацію дозволить до 70-річчя утворення Херсонщини забезпечити місто якісною питною водою стовідсотково. Урочисте святкування 70-річного ювілею області відбудеться 30 березня наступного року.
Також проводяться роботи по водозабезпеченню інших населених пунктів області. Триває газифікація сіл, селищ та районів, рівень якої наразі сягає майже 35%.
Завдяки безпосередній підтримці Президента України Віктора Януковича в минулому році в обласному центрі був відкритий єдиний на півдні України «Центр cерця». Сьогодні, на рівні Глави держави, прийнято довгоочікуване рішення про початок будів-ництва в Херсоні обласного перинатального центру, обладнаного сучасним медичним устаткуванням, що дозволить суттєво знизити материнську та дитячу захворюваність. Цей унікальний медичний заклад також стане єдиним на півдні України.

Подібних стратегічних проектів та задумів у нас багато. Є конкретне бачення подальшого розвитку області і дієва підтримка з боку керівництва держави. Але події, що останніми днями відбуваються в країні, ставлять під загрозу своєчасність виконання намічених нами планів.
Тому хочу закликати населення регіону і країни в цілому не йти на поводі у провокаторів, не загострювати ситуацію в суспільстві та сприяти забезпеченню  нормальної життєдіяльності селищ, міст, районів та держави в цілому. Ми повинні зрозуміти, що провокаційна поведінка політиків може болюче відо-бразитися на кожному з нас. У випадку загострення протистояння, в країні може виникнути вкрай тяжка економічна ситуація. У разі неприйняття державного і місцевих бюджетів, влада буде не в змозі перерахувати пенсії, зарплати та соціальні виплати, забезпечити фінансування поточних питань життєдіяльності.
Варто пам’ятати, що сьогодні керівництво держави стоїть на варті національних інтересів України. Адже Глава держави не проєвропейський та не проросійський. Наш Президент – проукраїнський.

Шановні громадяни, хочу запевнити вас, що влада Херсонщини й надалі буде робити все, аби забезпечувати життєдіяльність регіону, утримувати стабільну суспільно-політичну ситуацію в області.

Лише спільними зусиллями можливо досягти поставленої мети – забезпечити високі стандарти життя мешканців нашого квітучого Таврійського краю.
Я неодноразово наголошував на тому, що тільки разом ми розбудуємо Херсонщину!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення