Звернення керівництва військової частини А2845 до жителів Скадовського району

Цими днями у декількох військових частинах Повітряних сил Збройних сил України, розташованих у різних військових гарнізонах, силами оперативно-чергових служб були успішно попереджені спроби проникнення цивільних осіб на територію військових об’єктів, що охороняються.

bez-imeni-2Керівництво військової частини А2845 застерігає від провокаційних дій поруч з військовою частиною, адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.
Будь-які порушення, пов’язані з проникненням на територію військового об’єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовою частиною та розташуваннями військових підрозділів або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно законодавства України.
Звертаємося до громадян з проханням повідомляти командування військової частини А2845, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Управління Національної поліції в Скадовському районі) про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

Телефони гарячої лінії в Одеському гарнізоні: (05537) 5-65-02 (черговий Оперативного Командування «Південь» Збройних сил України); (05537) 5-20-24 (Служба безпеки України в Одеській області), (05537) 5-02-01 (черговий Національної поліції України у Скадовському районі).

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення