І навіщо їхати на Мертве море?!

Цих колоритних відпочивальниць неможливо не помітити навіть серед тисяч людей, які цими днями ніжаться на скадовському пляжі. Лідія Костянтинівна Земляк та Лариса Миколаївна Калініченко практикують оздоровлення морськими грязями більше 10 років. З цією метою жінки щоліта хоча б на тиждень приїздять з рідної Каховки до нашого міста.

Курорт-2016– Ми вже давно чули від родичів та друзів про те, що ваші грязі дуже корисні. І справді, такі натирання допомагають, особливо від болю в суглобах. Після цих процедур ми майже до кінця року не скаржимося на самопочуття, – зауважує Лариса Миколаївна, а Лідія Костянтинівна доповнює думку своєї подруги:

– Навіть дивно, чому на ці грязі досі не знайшовся інвестор?! Узявся б хтось та окультурив би такі осередки, зробив би їм рекламу. І люди залюбки ходили б та їхали б сюди звідусіль!

Каховські відпочивальниці впевнені, що вчені недооцінюють ефективності лікувальних грязей Чорного моря. Не секрет, що у світі модно купувати путівки до Ізраїлю чи Йорданії, щоб відчути на собі цілющі властивості Мертвого моря. Але якби люди знали більше, то їхали б не до Південно-Західної Азії, а на узбережжя Джарилгацької затоки. Отож, можливо, нам є над чим поміркувати!

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення