Скадовчани відзначають День Європи

прапор4прапор1Сьогодні, 11 травня, центр міста Скадовська замайорів жовто-блакитними прапорами України та символікою Європейського Союзу. На знак ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України та з нагоди відзначення Дня Європи біля будівлі Скадовської міської ради в урочистій атмосфері було піднято Державний Прапор України та прапор Європейського Союзу. Обидва стяги було винесено військовими, а право підняти їх на щоглах було надано одним з кращих учнів району.

Ця подія перетворилася на яскраве свято. На вітру розвивалися стяги України та ЄС, в руках скадовчани різних поколінь тримали маленькі прапорці своєї країни та країн Європейського союзу.

прапор5прапор2– Ми вже давно в центрі Європи, з географічної точки зору, – звернувся до присутніх голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик. – Починаючи з часів Київської Русі, ми були саме тією державою, яка співвідносила свою цивілізацію з цивілізацією тодішньої Європи. Історично так склалося, що Україна входила до різних імперій на території Європи, але завжди сповідувала європейські цінності. Останні ж сто років ми перебували в іншій цивілізації. Та попри все кожного дня у кожній оселі ми намагалися створити Європу, здійснюючи євроремонти, купуючи європейські товари, одягаючи європейський одяг. Також ми намагалися сповідувати європейській цінності, хоча на заваді цьому стояли певні сили. Саме сповідуючи ці цінності, патріоти України вийшли на Євромайдан. Саме за ці цінності полягла Небесна сотня. І саме заради них кращі сини України захищають Європу від Російської навали, захищають весь світ від іншої цивілізаці і намагаються дати все можливе нам для того, щоб ми могли побудувати справжню Європу у нашій державі. Я впевнений, що це буде найближчим часом.

– Подія, яка відбувається сьогодні, на мою думку, є навіть більш на часі, ніж декілька років тому, – зауважив мер міста Олександр Яковлєв. – За ці роки ми, українці, змогли знайти себе. Євромайдан показав, що наші цінності такі ж, як і цінності, що поважає весь світ. У свою чергу ми стали більше поважати себе і свою державу. Головним наслідком цієї події, я вважаю, буде не те, що ми поїдемо до Європи, а те, що Європа прийде до нас.

На знак підтримки європейських цінностей та євроінтеграції України цими днями скадовчани встановили на будівлях своїх установ, підприємств та організацій стяги Європейського Союзу. Найбільш цікаво спостерігати за вікнами приміщень – їх також прикрасили невеличкі прапорці ЄС. Скадовчани – з Європою та вже в Європі, і не лише географічно, а насамеред своїм прагненням жити по-європейськи і розвивати своє місто та країну.прапор6

прапор3

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення