Скадовщина привітала своїх захисників!

img_6676_sajt14 жовтня Україна відзначила три великих свята, об’єднаних давньою історією, духовністю та щирою любов’ю до України – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Сучасне покоління віддає данину багатовіковій історії нашої країни, подіям, які відбувалися у ХХ столітті, та все ж сьогодні, коли на сході не вщухають бої, на перше місце виходить свято захисника України.

Вчорашні звичайні хлопці стали справжніми героями, вони стоять за рідну землю під спекотним сонцем, у морозні ночі, під проливним дощем, буває, по кілька днів без краплини води і крихти їжі у роті, у кільці ворога… Але перед усіма випробуваннями вони незламні – стоятимуть, допоки б’ється у грудях серце, а якщо треба – віддадуть за свою Україну найдорожче – власне життя.

img_6583_sajtСаме їм, захисникам України, були адресовані слова найвищої людської вдячності, шани і захоплення під час урочистостей, що відбулися у районному будинку культури 13 жовтня. Вони сиділи у перших рядах – молоді і відважні, чоловіки і дівчата, жінки… Також у святковій залі було чимало представників трудових колективів, поважні ветерани і підростаюче покоління. Від імені всієї громади району та міста українських воїнів поздоровили голова районної державної адміністрації Віктор Турик, голова районної ради Олег Старенький, перший заступник міського голови Олександр Грищенко. З вітальним словом на сцену піднявся і районний військовий комісар Дмитро Самойлов. Чимало воїнів були відзначені грамотами і подяками. Аматорські колективи районного будинку культури та юні артисти приготували для захисників України творчі подарунки.

Військовослужбовці, у свою чергу, теж приготували своєрідний сюрприз для дітей та дорослих. Напередодні урочистостей на площі перед районним будинком культури було презентовано виставку військової техніки, а в фойє закладу – виставку військової зброї. Школярі буквально обліпили бойову розвідувально-дозорну машину, а найсміливіші піднялися нагору. Не приховуючи подиву, хлопчики вивчали реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град», гранатомети, кулемети та автомати Калашникова. Кожен майбутній захисник, дивлячись на мужніх військових, і сам у мріях уявляв себе безстрашним воїном. Хоча, дай Боже, аби цим безтурботним дітям, коли вони виростуть, ніколи не довелося брати до рук зброю, а День захисника України залишився святом, що нагадуватиме про перемогу їхніх батьків у боротьбі за єдину і неподільну Україну.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення