30 листопада — 85 років районній газеті «Чорноморець»!

Дуже добре, що в нашому житті трапляються ювілейні дати. Адже вони є чудовою нагодою, щоб висловити те, що знаходиться у потаємних куточках душі кожного з нас. Ось і цими днями, коли одне з найстаріших і шанованих друкованих видань Херсонщини – газета «Чорноморець» – святкує 85-ту річницю з дня свого заснування, хочеться простими і теплими словами викласти свої почуття. Вони викликані цією солідною датою.

Чорноморцю - 85Одразу хочеться зазначити, що для колишніх і нинішніх працівників редакції ювілей газети – це не просто історія міста в газетних рядках. Для журналістів цей святковий день є ще й приводом для того, щоб, спираючись на досвід попередніх десятиліть, професійно рости, радувати і дивувати читачів.

Наче й сумно визнавати, що 85 років для газети – дуже поважний вік. Час не зупинити, невмолимо збігли десятиліття, які включали в себе тісне переплетіння доль багатьох людей, котрі у різний час готували і випускали газету, – редакторів, журналістів, коректорів, технічних працівників.Так, за роботою, непомітно минули, а для багатьох уже й збігли, кращі роки життя.

Озираючись разом з читачами на пройдений шлях, бачимо головне. Хоч і змінювалися назви газети та постійно оновлювався склад редакційного колективу, одне залишалося незмінним: видання завжди прагнуло розповідати своїм читачам про головні події в житті міста і району. Коло висвітлюваних тем було і залишається дуже широким: робота органів місцевого самоврядування, проблемні питання життя міської та районної громад, політичне життя місцевих формувань партій і об’єднань, питання сфери освіти, культури, охорони навколишнього середовища, діяльність комунальних підприємств, спортивне життя, дозвілля скадовчан.

Районне суспільно-політичне видання завжди готове обговорювати на своїх сторінках найактуальніші питання розвитку міста, відображати різноманітні думки, бути справжньою трибуною для скадовчан. Треба додати, що на газетних сторінках «Чорноморця» прозвучали історії тисяч наших земляків – людей різних професій і різних поколінь.

За 85 років свого існування районна газета здобула власну історію, сформувала традиції та свій неповторний стиль. Їй в усі часи була притаманна жива, ефективна форма оперативного, об’єктивного і всебічного висвітлення життя населення Скадовського району.

Багато подій віддзеркалила «районка». Змінювалася країна, і в долі газети, як і в долі її читачів, відбилися всі переломні події української історії. Не сказати, що пройдений шлях був завжди прямим і легким. Але завдяки таланту та самовідданій праці багатьох поколінь газетярів цей шлях був пройдений гідно, і сьогодні можна з упевненістю й оптимізмом дивитися в майбутнє.

За час свого існування наше видання стало невід’ємною часткою культурного життя скадовської громади. Різні почуття у наших земляків до районної газети: нею пишаються, її люблять і чекають, лають і хвалять, на неї ображаються. Тобто, до «Чорноморця» ставляться, як до старого знайомого, доброго сусіда, який не образиться на трохи різке зауваження. Напевне, саме такого ставлення і любові гідна дійсно хороша газета, яка думає про своїх читачів, розповідає новини, дарує посмішки та поздоровлення, вшановує скорботні дати – одним словом, дихає з людьми одним повітрям.

У нинішні часи цифрових технологій світ засобів масової інформації став, без перебільшення, необмеженим. У цьому інформаційному океані без берегів є малесенький маячок під назвою «Чорноморець». Він також надсилає свої сигнали, і їх чують ті, чиїм серцям дорогий Скадовський край – місце, у якому живуть і народжуються нові покоління наших земляків.

Щиро вітаємо з 85-річчям «Чорноморця» всіх, хто за цей великий період віддавав своє серце створенню нашої районної газети: кореспондентів, редакторів, коректорів, верстальників, бухгалтерів, працівників міської друкарні, водіїв, технічний персонал, а, в першу чергу, наших дорогих та відданих дописувачів і читачів!

Щиро ваш,
колектив редакції газети «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення