Безмежно вдячні захисникам

Армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків.

нам пишуть6 грудня у селі Новомиколаївка було організовано свято на честь Дня Збройних сил України. Під керівництвом директора сільського музею Сергія Володимировича Киці у фойє будинку культури була презентована фотовиставка новомиколаївців, котрі брали участь в антитерористичній операції. До збору матеріалів долучилась і сільський бібліотекар Вікторія Канівець.

У святково прикрашений залі ведуча Надія Григорівна Мордик засвідчила шану і повагу до присутніх воїнів-односельців і солдат, які базуються на території Новомиколаївської сільради. Їх зустрічали дружніми оплесками. Урочистою стала мить, коли на сцену вийшла сільський голова Євгенія Станіславівна Глєбова і почала вручати відзнаки «Учасник АТО» 34 захисникам. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих під час проведення АТО Гливого Сергія та Якущенка Валерія.

Аматори сцени подарували чудове дійство глядачам. Захід був наповнений патріотизмом та палкою любов’ю до України. Весь вечір віншували, славили і вітали: воїна, солдата, захисника, героя України. Слава нашим героям! Слава Україні!

Вікторія КАНІВЕЦЬ,
сільський бібліотекар с.Новомиколаївка.

олег
Опубліковано 18 грудня 2015

потрібно молоді читати і поета 60-x Василя Симоненка,для патріотичного виховання.сьогодні 8січня він народився

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення