Чемпіони власним прикладом закликають громадян Скадовського району декларувати доходи

Україні триває деклараційна кампанія, в рамках якої громадяни декларують власні доходи, отримані в 2017 році. Податкова культура в нашому суспільстві зростає з кожним днем, адже цьогоріч в кампанії взяли участь значно більше людей, ніж торік. Не останню роль у цьому відіграє активна популяризація декларування відомими і шанованими людьми. Так, 29 березня до Скадовського відділення Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції завітали видатні молоді спортсмени – чемпіони з важкої атлетики Микита Прошинський та Анна Макарова (Пустоварова). Вони задекларували свої доходи і власним прикладом показали, що заповнити декларацію – просто і легко, а головне, що це обов’язок кожного свідомого громадянина, який поважає своє місто, країну і бажає їй успішного майбутнього.

IMG_1629_сайтЧасто люди скаржаться на брак часу для того, щоб заповнити податкову декларацію. Втім, історії Микити та Анни повністю розвінчують цей міф. Адже в кого-кого, а в професійних спортсменів ніколи не буває вільного часу. Вони обидва – майстри спорту України з важкої атлетики, члени Національної збірної України. Микита – чемпіон України з важкої атлетики серед юніорів, у 2015 році став бронзовим призером чемпіонату Європи з важкої атлетики. Анна – чемпіонка України з важкої атлетики, срібна та бронзова призерка чемпіонатів Європи, учасниця перших Юнацьких Олімпійських ігор, які відбулися у 2010 році в Сінгапурі, срібний призер кубку Азії. Випускники Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури і спорту – Микита Прошинський та Анна Макарова – сьогодні передають свій досвід юних важкоатлетам, працюючи у рідному закладі тренерами. І попри щільний графік життя та роботи вони знайшли час для того, щоб виконати громадянський обов’язок – задекларувати власні доходи.

Почесних відвідувачів зустріла начальник Скадовського відділення Катерина Суліменко і разом з працівниками центру обслуговування платників допомогла їм у заповненні декларацій.

– Усі ми хочемо жити в заможній країні, їздити по хороших дорогах, водити дітей у затишні садочки і школи, бачити, як наше місто стає комфортнішим. Для цього кожен має професійно займатися своєю справою і при цьому не забувати сплачувати податки, – зауважує Анна Макарова. – Українці намагаються жити по-європейськи, мати європейський рівень життя. Але ж в усіх розвинених країнах Європи податкова культура на дуже високому рівні. Люди чесно працюють і сплачують податки, тому й так добре живуть.

– Багато говориться про те, щоб майбутні поколін-ня українців жили в процвітаючій Україні. Так-от, на це успішне майбутнє дуже впливає те, як всі ми сьогодні платимо податки, – додав Микита Прошинський.

Скадовчани, які в цей час теж перебували в центрі обслуговування платників, були приємно здивовані зустріччю з чемпіонами. Не помітити Анну та Микиту було важко, адже вони були не лише у «парадній» професійній формі, а й вдягнули свої нагороди – це десятки різних медалей, здобутих титанічною працею на міжнародних змаганнях.

Начальник Скадовського відділення Херсонської ОДПІ Катерина Суліменко подякувала спортсменам за участь в акції з популяризації декларування доходів і від імені всього колективу податківців побажала професійних успіхів та гідної зарплатні за свою нелегку роботу.

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення